Renault Megan Scenic - jaki silnik?

Renault Megan Scenic - jaki silnik?

03 Maj 2008, 08:42

Witam
myślę o zakupie scenika ale chciałem się poradzić co do silników. noi oczywiście zapytać o awaryjność i eksploatację tych samochodów.
pozdrawiam KYLO1967
KYLO1967
Nowicjusz

Re: Reno megan scenic

03 Maj 2008, 18:25

ale którą wersję?? Ogólnie Sceniki borykają się z awariami, szczególnie te nowsze wersje. Elektryka pada na potęgę. Szczerze odradzam, chyba że zamierzasz jeździć zastępczymi autami a tego odwiedzać w serwisie.
rządzić na drodze niekoniecznie znaczy być na niej najszybszym...
lukiwch
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych

Re: Reno megan scenic

04 Maj 2008, 10:15

interesuje mnie rocznik 96 - 99
KYLO1967
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie parkować przed i po świętach oraz podczas wyprzedaży? Jak bezpiecznie parkować przed i po świętach oraz podczas wyprzedaży?
    Tłok na parkingach przy centrach handlowych i supermarketach to częste zjawisko przed świętami po nich oraz przy takich okazjach jak Black Friday czy Cyber Monday. Nikt nie chciałby ucierpieć i kolizja podczas tego typu dni ...
    Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy
    5 września Toyota Motor Corporation (TMC) poinformowała, że łączna światowa sprzedaż modelu Toyota Corolla, najpopularniejszego samochodu świata, przekroczyła w lipcu 40 milionów, osiągając 40,01 miliona sztuk. To ...

•