Renault Megane 3 v Dacia logan stepway v peugeot 407 v opel astra H

09 Lip 2017, 06:55

mike napisał(a):2.0 PB

Rozumiem, że w tej konkretnej wersji nie przytrafiają się usterki zebrane przeze mnie do kupy w odpowiedzi na Twój pierwszy post, w którym napisałeś, że piszę "straszne bzdury"? Nie odpowiadaj, znam odpowiedź na to pytanie.

mike napisał(a):ale czy ja Cię nie szanuję? Czy nazwałem Cię jakimś obraźliwym epitetem?

Jeśli z kimś "rozmawiasz" albo odnosisz się do jego postów to przeczytaj je w całości - tego wymaga szacunek do rozmówcy. A jak Ci się nie chce to po prostu się nie odnoś - można przecież i tak :)

mike napisał(a):No i ogólnie bardzo mi się spodobało, panie SzalonyKoniu, że wmawiasz Galaktiemu, że jego auto to jednak się psuje, choć wcale tego nie robi

Przytoczę zatem kilka cytatów:

28.06.2017 r.:

galakty napisał(a):Gaśnie na zimnym? To wyczyść przepustnicę i wymień oringi na dolocie, dwie godzinki pod blokiem i sprawa załatwiona, koszt 50 zł. Przerabiałem u siebie.

05.07.2017 r.:

CrazyHorse napisał(a):Hola, hola, ptysiu, nie bądź kłamczuszkiem Po pierwsze pisałeś w rozmowie ze mną, że gasnął Ci samochód na zimnym silniku, więc nie tylko immobiliser.

05.07.2017 r.:

galakty napisał(a):Nigdzie nie pisałem, że gasł mi na zimnym silniku, jak brakuje Ci argumentów to nie pisz, po prostu.

Ja nikomu nic nie wmawiam, po prostu jak z kimś "rozmawiam" to czytam to, co ta osoba do mnie pisze, a niestety mam dobrą pamięć. Galakty miał prawo tego nie pamiętać, bo jest bardzo płodnym forumowiczem.

Ok, bez odbioru Mike, nie dogadamy się - są osoby głuche na argumenty, a Ty jesteś jedną z nich. Na szczęście dla autora widzę, że odpuścił sobie tego motoryzacyjnego bubla.
CrazyHorse
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Corolla E12, Audi 80, Camry IV
Silnik: 110KM, 90KM, 131KM
Paliwo: Benzyna
1

09 Lip 2017, 10:17

Jezu a ten dalej swoje. Napisałem, że przerabiałem temat przepustnicy, a nie że mi gaśnie na zimnym. Jak już tak się interesujesz moim życiem i sprawia Ci to radość to dodam i zakończę temat raz na zawsze: Nigdy Megane mi nie gasła, przepustnica była brudna, oringi z kamienia, silnik łapał lewe powietrze i obroty wariowały, stojąc na światłach miałem czasami 1800 obrotów. TYLE. Nigdy silnik nie gasł.

Nawet pomagając komuś na forum i dając dobre rady można zostać obrzuconym błotem, przez konia. Ehhh...
galakty
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy: 23 08 2012
Auto: Megane I PHII
Silnik: 1.6 16V 110
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
0

09 Lip 2017, 12:35

Dobra nie drapcie się już dziewczyny. Moim zdaniem temat powinien zostać zamknięty gdyż wasze wypowiedzi prawie nic nie wnoszą. Autor odpuścił temat i podejrzewam że z niechęcią czyta te wypowiedzi ( jak jeszcze wogole je czyta). I wy chcecie mieć dobre opinie o tym forum :?: :?: Powodzenia. Chcecie dalej prowadzić ta dziecinną dyskusje to proponuję dział offtopic.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 56
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS 430
    Wyjątkowym samochodem Lexusa był również IS 430, opracowany na targi SEMA w 2003 roku. Choć auto na pierwszy rzut oka przypominało po prostu nieco stuningowanego sedana IS, zmiany były znacznie istotniejsze. Pod maską ...
    Toyota Sports 800 – legenda pierwszego wyścigu Suzuka 500
    Fachowcy Toyota Gazoo Racing odnaleźli oryginalne sportowe coupe Sports 800, które wygrało pierwszą edycję legendarnego wyścigu długodystansowego Suzuka 500. Dzięki ich staraniom samochód odzyskał dawną świetność ...

•  
    • Warto przeczytać