Renault Megane I Facelifting Coupe Warto?

Renault Megane I Facelifting Coupe Warto?

21 Lut 2011, 16:35

Witam.
Potrzebuję porady, opinii itp odnośnie Renault Megane 1 po faceliftingu w wersji Coupe.
Strasznie mi się to auto podoba. Problem w tym że słyszałem za dużo negatywnych opinii o nich. Interesowałby mnie głównie silnik 2.0 16v. 140 Koni to w sumie wystarczająco. Jak nie z tym silnikiem to z jakim innym w miarę niezawodnym? ale takim który również ma moc bo 90KM to nie moc dla mnie [każdy ma swoje upodobania]. CO odnośnie diesli?
reckos
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKYACTIV-D: rewolucyjne silniki Diesla Mazdy SKYACTIV-D: rewolucyjne silniki Diesla Mazdy
    Docenione w Europie rewolucyjne silniki Diesla Mazdy zdobyły broniącą się przed olejem napędowym Japonię, a niebawem ruszają na podbój Ameryki. Unikatowe połączenie niezrównanych osiągów i oszczędności ...
    Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym
    Całkowita droga hamowania wraz z czasem reakcji przy prędkości 60 km/h wynosi ok. 50 m. W trudnych warunkach pogodowych, przy oblodzeniu nawierzchni lub opadach śniegu może wydłużyć się kilkakrotnie. Uderzenie w pieszego ...

•  
    • Audi R8 LMS
      Dziewczyny, bodypainting i ciężarówki
      Silnik, Mustang
      Skoda Octavia 2017