Renault Megane II 1,5 DCi hatchback ,, injection fault + stop ''.

Renault Megane II 1,5 DCi hatchback ,, injection fault + stop ''.

30 Wrz 2015, 23:17

Witam, mam pytanie odnośnie mojego auta, jest to jak w temacie Renault Megane II hatchback 1,5 DCi z 2002 roku, mianowicie zapala mu się komunikat ,, injection fault + stop '' ale tylko piknie i to gdy da mu się więcej gazu. Wiem że to oznacza problem wtrysku, ale nie odczuwam różnicy w pracy silnika, samochód jest dynamiczny, równo pracuje nie ma problemu z nim. Moje pytanie brzmi czy to może być problem z czujkami, czy faktycznie z wtryskami.

PS. Jak usunąć informację ,, Change oil soon '' chociaż olej był wymieniany.

Pozdrawiam
Virs
Obserwowany

Auto: Renault Megane II
Silnik: 1,5 DCi
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota
    Czy wraz z początkiem weekendu na drogach robi się spokojnie? Niestety, to właśnie wtedy jest najbardziej niebezpiecznie: w piątki ma miejsce najwięcej wypadków, a w soboty ginie w nich najwięcej osób. Od piątkowego ...
    Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...

•