Renault Megane II 1,5 DCi hatchback ,, injection fault + stop ''.

Renault Megane II 1,5 DCi hatchback ,, injection fault + stop ''.

30 Wrz 2015, 22:17

Witam, mam pytanie odnośnie mojego auta, jest to jak w temacie Renault Megane II hatchback 1,5 DCi z 2002 roku, mianowicie zapala mu się komunikat ,, injection fault + stop '' ale tylko piknie i to gdy da mu się więcej gazu. Wiem że to oznacza problem wtrysku, ale nie odczuwam różnicy w pracy silnika, samochód jest dynamiczny, równo pracuje nie ma problemu z nim. Moje pytanie brzmi czy to może być problem z czujkami, czy faktycznie z wtryskami.

PS. Jak usunąć informację ,, Change oil soon '' chociaż olej był wymieniany.

Pozdrawiam
Virs
Obserwowany

Auto: Renault Megane II
Silnik: 1,5 DCi
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna jazda w nocy Bezpieczna jazda w nocy
    Jazda w nocy poza obszarem zabudowanym jest bardziej niebezpieczna i trudniejsza niż za dnia. Podstawowym powodem jest ograniczony zasięg widzenia drogi, przeszkód oraz innych uczestników ruchu drogowego. "W ...
    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50