Renault scenic II 2004 1.9DCI wyświetlacz nie działa

renault scenic II 2004 1.9DCI wyświetlacz nie działa

22 Sie 2012, 19:44

Witam

Mam problem, otóż posiadam scenica II z 2004 1.9DCI, dziś wyświetlacz stał się cały czarny tylko mruga taka czerwona lampka, odłączyłęm akumulator ale nie pomogło, ale zauważyłem jeszczę że dziwnie pyka (taki dzwięk jak się włączy kierunek) robi tak po włożeniu karty i tak cały czas. Samochód normalnie odpala, radio działa (na wyswietlaczu nic sie nie wyświetla), po włączeniu swiatel awaryjnych nie pyka tylko sa takie pyknięcia jak opisałem wyżej, po włączeniu kierunku tez nic nie pyka. Bardzo zalezy mi na odpowiedzi ponieważ samochód sprzedaje i w sobotę ma przyjechać klient, a tu nagle dziś stało się takie coś, Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Revo94
Nowicjusz

Miejscowość: Pila

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Roomster Fresh - seria limitowana Skoda Roomster Fresh - seria limitowana
    Dzięki nowej wersji, Skoda Roomster stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla rodzin czy osób poszukujących funkcjonalnego i pakownego auta. Skoda Roomster ze względu na swoje rozmiary i funkcjonalność jest z natury ...
    Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016 Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016
    Kuba Przygoński ma za sobą intensywny sportowy weekend. Pierwsza runda Driftingowych Mistrzostw Polski zbiegła się w czasie z Orlen Warsaw Marathon, w którym Przygoński także chciał wziąć udział. To zaowocowało prawdziwym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI