Renault thalia 02r zamknięcie bagażnika

renault thalia 02r zamknięcie bagażnika

14 Mar 2011, 11:09

witam wszystkich, mam problem, mianowicie przy zamykaniu auta z kluczyka, "drzwi" od bagażnika się nie zamyka, trzeba zamknąć samemu mechanicznie kluczykiem.
co możecie poradzić ? zdaje mi się że trzeba przeczyścić albo wymienić ten czujnik albo zamek
kamilek30
Nowicjusz

Miejscowość: Bielsk Podlaski

Re: Renault thalia 02r zamknięcie bagażnika

15 Mar 2011, 00:01

Przejrzyj dokładnie wiązkę przewodów do klapy bo często na załamaniu lubi pękać któryś z przewodów.Jak będzie ok sprawdź siłownik centralnego zamka w klapie. Często wystarczy go wymontować napsikać np. WD 40 lub podobnego środka, rozruszać ręcznie i podpiąć by sprawdzić czy działa.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: renault thalia 02r zamknięcie bagażnika

15 Mar 2011, 08:14

Witam.

Mozna by rzec "standardowa usterka" - pewnie przetarł się kabel. Po otwarciu klapy, z lewej strony jest wiązka kabli. Jeden z nich jest pęknięty. Wystarczy zlutować. Ja dołożylem jescze koszulke termokurczliwą i problem znikł na zawsze.

pozdrwiam
va,va, voooom!
groszeq
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej
    Opel powrócił do sportu motorowego w listopadzie 2012 roku, dzięki Modelowi ADAM "Cup". Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie to okazja do zaprezentowania kolejnego osiągnięcia firmy - nowej studyjnej wersji powstałej ...
    Škoda Kodiaq SPORTLINE i Škoda Kodiaq Scout Škoda Kodiaq SPORTLINE i Škoda Kodiaq Scout
    Modele KODIAQ SPORTLINE i KODIAQ SCOUT stawiają kolejny krok w ofensywie czeskiej marki w segmencie SUV. ŠKODA KODIAQ SPORTLINE Elegancki i dynamiczny SUV, który szczególnie przypadnie do gustu entuzjastom ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI