Rodzinne/Kombi do 30tyś

Rodzinne/Kombi do 30tyś

08 Sie 2015, 09:17

Witam serdecznie.
Poszukuję auta rodzinnego/kombi i pakownego.
Koniec kariery w moim domu Nissana Primery zbliża się powoli....
Cechy auta które poszukuję:
- Duże, pakowne auto kombi bądź rodzinne,
- Silnik benzynowy obowiązkowo ! MUSI lubieć gaz, ponieważ sporo jeżdzę z rodzinką i na pewno będzie zakładany gaz
- Silnik powyżej 150 koni, nawet w okolicach 200 byłoby miło (im więcej tym lepiej), szukam mocniejszej jednostki napędowej (do tej pory miałem slabsze jednostki, chciałbym czegoś z "kopem")
- Rocznik powyżej 2006r
- Z wyposażenia na pewno chciałbym tempomat, klimatronik, chętnie ksenony,.
- Z racji, że moimi autami nie były nigdy żadne auta "cuda", mam ochotę na trochę luksusu/szyku/szpanu typu BMW czy Audi, ale zdaję sobię sprawę z 2 spraw - kosztów napraw i kradzieży.

Co polecicie ?
SirCortez
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 21 08 2006
Przebieg/rok: 8tys. km
Auto: Nissan Primera P12
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: Rodzinne/Kombi do 30tyś

08 Sie 2015, 10:00

Za 30k znajdziesz BMW e39 z fajnym silnikiem od fanatyka marki. Ja bym szukał tego auta z końcówki produkcji tak do ok 25k. Silnik największy możliwy, dobrym wyborem będzie 528 lub 530 ale jeśli trafi się ładne 540 to nie będzie się nad czym zastanawiać tylko brać
SirCortez napisał(a):mam ochotę na trochę luksusu/szyku/szpanu typu BMW czy Audi, ale zdaję sobię sprawę z 2 spraw - kosztów napraw i kradzieży.
wbrew pozorom bardziej od BMW kradną auta japońskie :wink:
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: Rodzinne/Kombi do 30tyś

08 Sie 2015, 23:33

Najlepiej wziąć takiego Lexa np:
[link wygasł]
Ale tutaj już się nie zgrywa rok i jest "problem" ;]

[link wygasł]
[link wygasł]

[link wygasł]

Linki przykładowe.
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan
    Podczas trzydziestego czwartego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku (trwającego od 25 marca do 7 kwietnia) Firma Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh) zaprezentuje koncepcyjny model MITSUBISHI Concept ...
    Nissan LEAF - 50000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie Nissan LEAF - 50000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie
    Nissan LEAF, samochód ze stuprocentowym napędem elektrycznym, przekroczył kolejny historyczny próg dzięki sprzedaży 50 000 egzemplarzy, wzmacniając w ten sposób swoją pozycję lidera sprzedaży wśród ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI