Rodzinny samochód do 15 tys. zł.

Rodzinny samochód do 15 tys. zł.

30 Kwi 2015, 09:55

Witam.

Jako że to mój pierwszy post na tym forum, na początku chciałbym przywitać wszystkich użytkowników i prosić o radę.

Poszukuję rodzinnego samochodu do 15 tys. zł.
Coś w typie Peugeot Partner, Citroen Berlingo, Fiat Doblo itp. Jest to chyba segment minivanów, ale pewien nie jestem.
W temacie samochodów jestem zupełnie zielony, w zasadzie to będzie mój pierwszy samochód.
Zależy mi na tym aby był jak najbardziej bezawaryjny, z w miarę tanimi częściami, benzyna, ewentualnie benzyna + lpg.
Powinien być pakowny, min. 5 osób, z klimatyzacją oraz przynajmniej ze wspomaganiem kierwonicy i ABS.
Prawdopodobnie będzie mi służył dłuższy czas, przeważnie w mieście, czasem jakieś dłuższe trasy.
Jestem z małopolski, więc w tym terenie będę poszukiwał.
Odpowiem na wszelkie pytania i z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam!
Archi69
Obserwowany

Prawo jazdy od: 21 05 2009
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Daewoo Matiz
Silnik: 800
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dbać o klimatyzację w samochodzie? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...
    Zdejmij nogę z gazu i zobacz więcej... Zdejmij nogę z gazu i zobacz więcej...
    Nadmierna prędkość grozi nie tylko otrzymaniem mandatu. Warto wiedzieć, że zbyt szybka jazda daje kierowcy mniej czasu na reakcję, a także ogranicza jego pole widzenia. Statystycznie z powodu nadmiernej prędkości każdego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI