ROLLS - ROYCE MOTOR CARS na poznańskim MOTOR SHOW 2013

ROLLS - ROYCE MOTOR CARS na poznańskim MOTOR SHOW 2013

12 Mar 2013, 17:57

Po raz pierwszy w historii polskich targów motoryzacyjnych udział w nich weźmie jeden z najbardziej znanych producentów luksusowych samochodów. ROLLS-ROYCE zadebiutuje na MOTOR SHOW 2013 w Poznaniu już za niespełna miesiąc!

Image

"Bezpośrednie zaangażowanie producenta tak znaczącej marki jak ROLLS-ROYCE to nie tylko świetna wiadomość dla targów Motor Show i kilkudziesięciu tysięcy osób, które targi odwiedzą. To przede wszystkim znakomita wiadomość dla całego polskiego rynku, który staje się coraz ważniejszy dla światowych potęg motoryzacyjnych" mówi Rafał Błachowski, Dyrektor targów MOTOR SHOW w Poznaniu.

"Bardzo się cieszę, że zaprezentujemy modele GHOST oraz GHOST EXTENDED WHEELBASE, po raz pierwszy na poznańskim MOTOR SHOW" mówi James Crichton, Dyrektor Regionalny firmy ROLLS – ROYCE MOTOR CARS na Europę i Południową Afrykę. "Nasze wystąpienie wiąże się z rosnącym znaczeniem Środkowej oraz Wschodniej Europy, gdzie przewidujemy dalsze wzrosty w nadchodzących latach" dodaje Crichton.

Image

Zwycięzca wielu nagród, czteroosobowy ROLLS - ROYCE GHOST został zaprojektowany
w duchu nadzwyczaj eleganckiej prostoty, jednakże jeździ i daje się prowadzić z dużą gracją
. Model GHOST EXTENDED WHEELBASE jest samochodem dostosowanym do jeszcze wyższych wymagań, dedykowanym klientom oczekującym przestronnego, luksusowego wnętrza, bez kompromisu dla dynamiki jazdy. W porównaniu do standardowego modelu, ma zwiększony rozstaw osi o 170mm dzięki czemu zyskuje m.in. na większej ilości miejsca dla podróżujących. Oba auta napędzane są silnikiem V12 o pojemności 6,6 litra i mocy 562 KM oraz 780Nm przy zaledwie 1500 obrotów. Niesamowite wrażenia z jazdy zapewnia pneumatyczne zawieszenie.

Firma ROLLS – ROYCE MOTOR CARS cieszy nieustającymi sukcesami. Niedawno ogłosiła nowy rekord sprzedaży na świecie oraz wzrost zysków na rynku europejskim.

POLECAMY O targach Motoryzacyjnych Motor Show 2013 w Poznaniu

Image

źródło: MTP
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2298
Zdjęcia: 8333
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy Renault Kangoo Z.E. - elektryczny samochód użytkowy
  Zaprezentowane po raz pierwszy na Salonie Samochodowym w Hanowerze w 2010 roku, a następnie w wersji Maxi na Salonie w Genewie w 2011 roku Renault Kangoo Z.E. Trafiło do sieci sprzedaży w Polsce we wrześniu 2012 roku. Model ...
  BMW Zagato Coupé 2012 BMW Zagato Coupé 2012
  BMW Zagato Coupé to typowe BMW widziane oczami włoskiej firmy Zagato, specjalizującej się w budowie nadwozi samochodowych. Stylistyka Zagato scala cechy typowe dla konstrukcji obu firm, tworząc rasowe coupé ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Motor z napędem odrzutowym, 7
   VW Passat CC
   Infiniti Q50
   S2020005