Rover 416 sprzegło

Rover 416 sprzegło

27 Maj 2010, 12:30

Witam ostatnio pedał od sprzęgła uniósł mi sie ku samej górze opiera się aż o te plastiki i moje pytanie jest takie czy można je jakoś samemu podciągnąć ?. Nie posiadam kanału.
ralf1990
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

Re: Rover 416 sprzegło

27 Maj 2010, 20:54

ralf1990 napisał(a): moje pytanie jest takie czy można je jakoś samemu podciągnąć ?

Nie bardzo bo zmniejszysz luz pomiędzy łożyskiem oporowym a tarczą sprzęgła - wyglada na to ,ze czeka cię wymiana tarczy sprzęgła a nie podciąganie linki - choć możesz też ją sprawdzić - możliwe ,że zerwał się gwint i linka zrobiła się luźna przez co pedał uniósł się do góry.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Octavia kombi SKODA Octavia kombi
    Gama Nowej Skody Octavii została poszerzona o wersję kombi. Dopłata do wersji liftback wynosi 4000 zł, niezależnie od wersji wyposażenia i silnika. W tej cenie Klient otrzymuje wyjątkowo obszerne i funkcjonalne nadwozie oraz ...
    Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.

•  
    • Tuning Show
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Honda Civic IV, nr startowy 9
      Dziury na dwóch pasach w obie strony