Rover 45 tdi traci moc na ciepłym silniku

20 Gru 2009, 10:49

Witam,
jak zawsze odpaliłam samochód, przejechałam ok. 4km, silnik się już trochę rozgrzał i zaczął tracić moc. Dochodził do 2000 obrotów, po czym pomimo wciskania pedału gazu obroty spadały do 1000 i auto się dusiło. Co jakiś czas obroty znowu wskakiwały na max. 2000. Jechałam tak kilkanaście minut i nic. Po dojechaniu na miejsce wyłączyłam silnik, włączyłam ponownie i znowu za pierwszym wciśnięciem pedału gazu było OK. Wskoczył na obroty ok. 2 500, a później już tylko max. na 2000 po czym spadały znowu do 1000. Czy jest ktoś w stanie zasugerować co jest nie tak?
Proszę o podpowiedź.
fiolka
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Polska
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
      Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...
      [C] 147 GTA / S3 8L / Impreza GD WRX / Golf IV R32
      Podstawowe kryteria zestawienia: - segment C - silnik benzynowy o mocy ponad 200KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Alfa Romeo 147 3.2 GTA - 250KM - Audi S3 ...