Rover 75 kodowanie kluczyka

Rover 75 kodowanie kluczyka

01 Kwi 2009, 19:27

Posiadam 2 klucze do Rovera 75. Jeden jest sprawny, drugi surowy kupiony w firmie. Chćisałbym by 2-gi też był sprawny. Proszę o adresy specjalistów.
kriwoj
Nowicjusz

14 Cze 2009, 12:44

mój post został uznany za reklamę tylko dlatego, że poleciłem zakład mojego znajomego, to ciekawe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a myślalem, że trafiłem na normalne forum..
W każdymrazie, jeśli będziesz potrzebował nadal pomocy kolego to zgłoś się do mnie na pw a postaram sie cos poradzic, bo niestety w temacie pomóc Ci nie moge - adres specjalisty o ktrórego prosisz zostaje uznany po prostu za reklame :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozdr
Barry
Nowicjusz

Miejscowość: Wawa/Piotrków Tryb.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dacia Duster - historia Dacia Duster - historia
    Duster odniósł prawdziwy sukces, zdobywając serca 400 tysięcy klientów w ciągu niewiele ponad 3 lat od jego wprowadzenia do sprzedaży. W 2012 roku uplasował się na przykład w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających ...
    Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy