Rover 75 kodowanie kluczyka

01 Kwi 2009, 18:27

Posiadam 2 klucze do Rovera 75. Jeden jest sprawny, drugi surowy kupiony w firmie. Chćisałbym by 2-gi też był sprawny. Proszę o adresy specjalistów.
kriwoj
Nowicjusz
 
Posty: 1

14 Cze 2009, 11:44

mój post został uznany za reklamę tylko dlatego, że poleciłem zakład mojego znajomego, to ciekawe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a myślalem, że trafiłem na normalne forum..
W każdymrazie, jeśli będziesz potrzebował nadal pomocy kolego to zgłoś się do mnie na pw a postaram sie cos poradzic, bo niestety w temacie pomóc Ci nie moge - adres specjalisty o ktrórego prosisz zostaje uznany po prostu za reklame :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pozdr
Barry
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Wawa/Piotrków Tryb.
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zawsze zwalniaj przed skrzyżowaniem
    Skrzyżowania to jedne z najniebezpieczniejszych miejsc dla kierowców. Dochodzi na nich średnio rocznie do około 10 tysięcy wypadków, co stanowi ponad 30% wszystkich wypadków drogowych w Polsce(1). Wielu ...
    Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...