Rover, Civic, Golf, Colt - co wybrać?

Rover, Civic, Golf, Colt - co wybrać?

17 Cze 2008, 16:31

Witam. Chce kupić samochód do góra 6500zł. Zastanawiam sie nad kilkoma i nie wiem co wybrac. Bedzie to moje pierwsze auto i zalezy mi głownie na małej awaryjności i zeby za duzo nie palilo. :) Nie chce tez takiego z silnikiem 1.1 bo chce jezdzic a nie sie czolgac :)
Zastanawiam sie nad takimi 8) :

Honda Civic V
[link wygasł]

Mitsubishi Colt
[link wygasł]

ROVER 214
[link wygasł]

VW Golf III
[link wygasł]

PEUGOT 306
[link wygasł]

Jak myślicie ktorego wybrać :?: Jeżeli ktoś ma bądź miał któryś z tych samochodów to mile widziane opinie :)
maciek1916
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...
    Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE
    Mazda Motor Corporation zaprezentuje technologie "i-ACTIVSENSE" w zupełnie nowej wersji modelu Mazda6, która będzie główną atrakcją tegorocznego Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu. "i-ACTIVSENSE" to seria zaawansowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light