Rover instalacja sekwencyjna

Rover instalacja sekwencyjna

29 Maj 2010, 13:40

Witam. Problem polega na braku reakcji wskaźnika na ilość gazu w butli. Natankowałem do pełna, w butli wskaźnik pokazuje pełny stan, a wyświetlacz przy przełączniku pokazuje zero. Najgorsze jest to że ta instalacja w momencie kończenia się gazu przełącza na benzynę. I tak mam pełną butlę gazu a muszę jeździć na benzynie. Z butli idzie jeden kabelek ze wskaźnika i dwa z elektrozaworu.
Pomocy.
Dj
Początkujący

Miejscowość: Wrocław

Re: Rover instalacja sekwencyjna

29 Maj 2010, 22:39

I tak mam pełną butlę gazu a muszę jeździć na benzynie

Niemożliwe, instalacja nie przełącza na benzynę od wskazań przełącznika, tylko od czujnika ciśnienia, co równa się: brak gazu w zbiorniku-brak ciśnienia na listwie-przełączenie na benzynę. Przełącznik niema tu nic do rzeczy.
Jeśli wskaźnik w zbiorniku pokazuje dobrze, być może przerwał gdzieś się kabel pod autem, albo masz po prostu źle wyregulowany wskaźnik w komputerze gazowym.
zywy
Początkujący

Miejscowość: Lubin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gran Turismo Polonia Light / relacja Gran Turismo Polonia Light / relacja
    W dniach 13-16.09.2009 odbyła się wersja ,,Light" najlepszego motoryzacyjnego eventu w Polsce o nazwie ,,Gran Turismo Polonia" która odbyła się w czerwcu tego roku. Ten event miał być bardziej kameralny. Bez rozgłosu, ...
    Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa
    Budując nowy zakład produkcyjny w meksykańskiej miejscowości San José Chiapa, Audi jeszcze bardziej wzmacnia pnącą się w górę sprzedaż na rynku północnoamerykańskim. Położenie kamienia węgielnego w stanie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005