Rozbieżność między datą rejestracji a datą wydania dowodu rej.

Rozbieżność między datą rejestracji a datą wydania dowodu rej.

04 Lip 2018, 16:07

Witam. Szukam dla siebie auta. Po sprawdzeniu VINU jednego z nich uzyskałem informacje że auto zostało wyprodukowane w 2008r, pierwsza rejestracja miała miejsce w 2010r, a dowód rejestracyjny wydano dopiero w 2013r. Skąd takie rozbieżności? O czym to świadczy? Dodam że auto było sprowadzone z Francji
krzychu441
Nowicjusz

Re: Rozbieżność między datą rejestracji a datą wydania dowodu rej.

04 Lip 2018, 17:10

krzychu441 napisał(a): Skąd takie rozbieżności?
Dla mnie to nic nowego.Takie przypadki spotykałem dość czesto przy OBT pojazdów.
1/Byc moze stał w salonie jako egzemplarz pokazowy/największą roznicę miałem 3 lata.../
2/Natomiast roznica 3 lat pomiedzy datą I rej.a wydaniem DR to dla mnie tez zagadka... :wink:
3/Mozliwe ze nastąpiła zmiana własciciela tego pojazdu... :?:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

04 Lip 2018, 17:36

Mam też informacje, że w styczniu 2013r. był wystawiony na sprzedaż a w marcu 2013r. informacja o wydaniu DR, więc to by wszystko wyjaśniało....? ...ale dlaczego nie ma informacji o wydaniu dowodu z 2010r?
krzychu441
Nowicjusz

04 Lip 2018, 18:02

krzychu441 napisał(a):.ale dlaczego nie ma informacji o wydaniu dowodu z 2010r?
W polskim DR tez nie znajdziesz zadnej info o wydaniu DR,nr. dacie wydania itp.Informacje takie zawiera jedynie KP.Tak jak pisałem powyzej nie ma w tym wypadku zadnego błędu czy tez pomylki..
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

04 Lip 2018, 18:25

Więc skąd taki wpis w raporcie z autoDNA z 2013r. Auto było w tym czasie jeszcze we Francji, moze we francuskim dowodzie sa takie informacje....
krzychu441
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz
    Badania przeprowadzone przez psychologów wykazują, że większość osób ocenia swoje umiejętności kierowcy jako powyżej przeciętnej, nawet mając świadomość, iż inni oceniliby je niżej. Trenerzy Szkoły Bezpiecznej ...
    System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS
    Firma Volvo Car Group zakończyła obszerne testy drogowe systemu odzyskiwania energii kinetycznej – KERS. Rdzeniem tego rozwiązania jest koło zamachowe z włókna węglowego. KERS jest lekki, wydajny, obniża spalanie, ...

•