Różna produkcja opon na jednej osi Continental ts850.

Różna produkcja opon na jednej osi Continental ts850.

08 Paź 2014, 19:46

Podgląd: Różna produkcja opon na jednej osi Continental ts850.
Witam ostatnio zamówiłem opony 2 x Continental WinterContact TS 850 205/55 R16 94H XL BSW
Problem z tymi oponami jest taki, iż są one z różnych fabryk. Jedna opona wykonana została w Rumuni zaś druga w Czechach.
Bieżnik jest taki sam, jedyne czym różnią się te opony to odcień, moim zdaniem tak jak by były wykonane z innymi dodatkami do gum czy coś takiego oraz różnica wysokości 3mm.
1 opona HWOF D2FA 2114
2 opona 6GOF D2FA 2514
Czy mogę normalnie użytkować te opony czy jednak cisnąć sprzedawce, bo póki co sprzedawca mi zasugerował rekompensatę w granicach 80 zł, czyli tak jak by mi mówi że jednak coś nie jest tak a wymienić nie chce?
Załączam podglądowe zdjecie tutaj

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
devilek
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 06 1987
Auto: Ford mondeo
Silnik: 2.0 tdci 115 km
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie blokuj skrzyżowania i pasów Nie blokuj skrzyżowania i pasów
    Skrzyżowanie zablokowane przez samochód, który nie zdążył przez nie przejechać np. przed zmianą świateł, to częsty widok. Perspektywa mandatu nie zawsze wystarczy, by zapobiegać takim zachowaniom kierowców. ...
    BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne
    Projekt kabiny BMW i3 Concept Coupe pokazuje jak zmienia się plan kokpitu w procesie przygotowania do produkcji masowej i jak powstaje oryginalny klimat wnętrza sportowego, trzydrzwiowego pojazdu koncepcyjnego. Konstrukcja ...

•