Różne rozmairy na osiach astra g

Różne rozmairy na osiach astra g

06 Lis 2010, 18:47

Witam.
Mam założone zimówki w różnych rozmiarach.Z przodu są 195/60/15 a z tyłu 185/65/15
, gościu który to zakładał powiedział że tak może być.Jednak przy jeździe po koleinach i wybojach rzuca przodem.Cholera wie co będzie jak spadnie śnieg.Czy może mi ktoś doradzić czy tak może zostać czy zamienić przód z tyłem itp.Z góry dzięki za odpowiedź
gulo
Nowicjusz

Miejscowość: Zawiercie

Re: Różne rozmairy na osiach astra g

07 Lis 2010, 13:30

Możesz mieć tak jak masz. A przy jeździe po koleinach na każdych oponach będzie cię rzucało - taki jest urok kolein przecież :neutral:
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring Audi R18 e-tron quattro po raz pierwszy zwycięża w Sebring
    Audi odniosło kolejny historyczny sukces w sporcie motorowym. Wygrana Audi R18 e-tron quattro w dwunastogodzinnym wyścigu w Sebring na Florydzie, to jednocześnie pierwsze zwycięstwo wyścigowej hybrydy w tym klasycznym amerykańskim ...
    Volkswagen Golf GTI - produkcja seryjna Volkswagen Golf GTI - produkcja seryjna
    Legenda powraca: seryjny, Golf GTI opuścił linię montażową fabryki Volkswagena w Wolfsburgu. Premierowe auto to pięciodrzwiowy GTI z pakietem Performance w kolorze czerwonym Tornado ze sportowymi fotelami w klasyczną kratę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Mazda rim
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy