Rozsądny wybór do 8000 zł, parę moich propozycji.Zapraszam

Re: Rozsądny wybór do 8000 zł, parę moich propozycji.Zapraszam

28 Maj 2014, 19:33

To już musisz pytać JiGsaw albo kirin88 oni tutaj są guru BMW.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

28 Maj 2014, 21:28

Dobry silnik ten is, tylko pytanie po co? Skoro 323i spali podobne ilości paliwa, a jazda zupełnie inna. Widzę, że nie lubisz czytać porad, bo już kilka razy pisałem JAKI silnik masz w BMW wybrać, a Ty dalej uparcie pchasz się w 4 cylindry... Pop swoje, a chłop swoje.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

28 Maj 2014, 23:48

Zle mnie zrozumiales, czytam to wszystko i dziękuję za porady, ale po prostu chce byc pewny na 100% i rozważyć wszystkie opcje :).
misiekmr
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Nie mam
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...
    Kierunkowskazy - migać czy nie migać? Kierunkowskazy - migać czy nie migać?
    Kierunkowskazy są ważnym narzędziem komunikacji na drodze. Pozwalają na informowanie o planowanym manewrze, więc prawidłowe korzystanie z nich powinno być nawykiem wszystkich kierowców. Dla wielu jednak nie jest. Trenerzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      GTP Light