Rozważania

Rozważania

19 Wrz 2006, 13:30

Nie wiem czy piszę to w dobrym miejscu. Ale próbuje naprawdę na wielu forach i jak narazie nie dostaję żadnej odpowiedzi. Żeby nie kopiować, oto mój problem (możecie tam odpisać) link usunięty wydaje mi się kolego że łamiesz regulamin ale przymykam na to oko i pomagam ci wstawić twój post (poniżej) na nasze forum. ADMIN

"Witam.
Jestem nowy na forum, ale mam nadzieję, że znajdę tutaj zrozumienie i odpowiedź. Otóż, każdy kiedyś kupuje swój pierwszy samochód? Jeździ nim, naprawia, kupuje następny. Zastanawia mnie pewna rzecz. Jakie samochody są dobre? Np. podobno polonez są tanie w użyciu, ale szybko psują się listwy, szybko bierze je rdza. Fiaty mają wadliwe silniki, złe zamki i szybko się zużywają. Renaulty i Peugeoty są ładne i palą mało, ale jest z nimi dużo problemu po zakupie – szybko się psują, a naprawy są bardzo kosztowne. Natomiast, podobno Audi, Mercedesy, BMW są bardzo solidne, ale dużo palą. Z tym, że podobno stare BMW np. 15-letnie to pułapka, bo co chwile coś się psuje, a naprawy są astronomicznie drogie. Czy to prawda? Pewnie większość to mity. Jednak, skąd wiedzieć, która marka i który model są dobre? Co możecie powiedzieć o tych markach, które wcześniej wymieniłem? Jaki ładny, solidny i tani samochód kupic?
Pozdrawiam"
ak_nterator
Nowicjusz

0

Re: Rozważania

19 Wrz 2006, 21:19

każda z wymienionych marek ma swoje wady i zalety.
w naszych warunkach ekonomicznych kupuje się autka które są tanie w eksploatacji czyli naprawa zawieszenia no i ilość zużywanego paliwa.
co do paliwa wiadomo,że autko nowoczesnych konstrukcij zużywają dużo mniej paliwa od swoich poprzedników(paliwożerne).czyli moje zdanie jest takie:"nie zawsze da się połączyć przyjemne(marka) z pożytecznym(eksploatacja).
pozdro 8)
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...
    Światowa premiera Golfa Varianta Światowa premiera Golfa Varianta
    Podczas Genewskiego Salonu Samochodowego Volkswagen prezentuje – jako światową premierę – nowego Golfa Varianta. W porównaniu z poprzednikiem nowy Golf Variant jest lżejszy nawet o 105 kg. Po raz pierwszy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Jaguar