Rzeczoznawca PZU

Rzeczoznawca PZU

03 Lip 2014, 16:09

Witam. Niestety w piątek(27.06) miałem stłuczkę z mojej winy. Rozbity prawy reflektor, zderzak. Tego samego dnia zgłoszona szkoda do PZU(mam AC). Pytanie moje brzmi ile wynosi czas oczekiwania na rzeczoznawcę z PZU? Czekam już prawie tydzień a samochód by się przydał. W ASO nic nie robią czyli samochód stoi w sumie bezużytecznie.
Bez uprzednich oględzin rzeczoznawcy nie jest możliwe zaczęcie prac naprawczych przez serwis? Czy ASO może we własnym zakresie wykonać zdjęcia i kontaktować się z PZU? Chodzi mi o przyspieszenie jakoś tej sprawy. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ricko
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 12 2011
Auto: Seat Cordoba

Re: Rzeczoznawca PZU

04 Lip 2014, 09:38

Tydzień czasu to dużo. Zazwyczaj rzeczoznawca dzwoni już na drugi dzień, żeby umówić się na oględziny. Zadzwoń do PZU i przypomnij o sobie. ASO nie może niczego ruszyć przed rzeczoznawcą.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] BMW 320i e46 / Lexus IS 200 / Mercedes C200 W203 [D] BMW 320i e46 / Lexus IS 200 / Mercedes C200 W203
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody z segmentu D - nadwozie sedan - napęd na tylne koła - silniki benzynowe do 2l o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - rok produkcji modeli ok. 2000r. Wytypowane modele ...
    Renault Berlinette Alpine A110 i trochę historii w sporcie Renault Berlinette Alpine A110 i trochę historii w sporcie
    Berlinette A110 zaprezentował Jean Rédélé na salonie samochodowym w Paryżu w 1962 roku. Samochód wzorowany na modelu Alpine A108 zyskał na stylu i stał się bardziej rasowy za sprawą bardziej płaskiej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50