SAAB 9-3 2.0t Hirsh Performance

27 Lip 2016, 17:49

Jednak wolałbym forka jakoś bardziej do mnie przemawia. Słyszałem, że dość często luzy zaworowe trzeba regulować, a szczególnie przy gazie, to prawda ? Co jaki okres czasu i jaki mniej więcej koszt ?
jahrasta
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 05 02 2012
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Vectra B
Silnik: 2.0 DTI 101 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

27 Lip 2016, 18:37

jahrasta napisał(a):Jednak wolałbym forka jakoś bardziej do mnie przemawia


A co w nim do Ciebie tak mocno przemawia ???
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10313
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

27 Lip 2016, 19:04

Przede wszystkim bardziej mi się podoba, Misiek ma dziwny przód. Wiesz coś więcej o tych silnikach ?
jahrasta
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 05 02 2012
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Vectra B
Silnik: 2.0 DTI 101 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

27 Lip 2016, 20:50

jahrasta napisał(a):Wiesz coś więcej o tych silnikach ?


Forestera osobiście bym nie kupił chyba że miałbym kogoś zaufanego specjalizującego się w tych autach, miałbym kupić sztukę z pewnych rąk i serwisowaną bo ceny części potrafią wyrwać z butów.
Automat max zamulacz a silnik nie lubi lpg chociaż wiele firm stara się udowodnić że lubi co później raczej kiepsko się kończy dla zaworów które często trzeba regulować.

Ogólnie klimat auta dla 80latka w sam raz.

Outlander też jest drogawy ale silnik lubi lpg, napędy pancerne + silnik potrafi naprawdę dużo. Dla mnie fajniejsze auto i można fajnie je spersonalizować.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10313
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...