Samochód 17-30 tyś zł , dość dynamiczny dla rodziny 2+1

Samochód 17-30 tyś zł , dość dynamiczny dla rodziny 2+1

20 Cze 2019, 12:08

Cześć wszystkim, jestem nowy na tym forum. Jestem na etapie poszukiwania samochodu. Budżet jaki mogę przeznaczyć na auto to 17-30 tyś. choć najlepiej jakby wyszło koło 25 tyś. Interesuje mnie głównie sedan lub kombi ponieważ samochód będzie użytkowany przez parę z małym dzieckiem. Przewidywany przebieg miesięczny to około 1500 km (głównie w trasie), z tego powodu będę chciał założyć w aucie instalacje gazową. Moc jaka mnie interesuje to 140-200 koni mechanicznych.

Póki co zainteresowały mnie Honda Accord VII 2.4, Ford Mondeo MK4 2.0.

Co sądzicie o tych propozycjach? A może jest jescze jakiś inny model na który nie zwróciłem uwagi a jest warty zainteresowania?
Bakuu21
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Citigo - samochód do miasta Skoda Citigo - samochód do miasta
    Do miejskiego malucha z Czech należy około 17 proc. rynku. Od stycznia do kwietnia 2019 zarejestrowano 961 egzemplarzy. To najmniejszy samochód czeskiej marki, produkowany od 2011 roku w Bratysławie, razem z VW up! ...
    Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym
    Całkowita droga hamowania wraz z czasem reakcji przy prędkości 60 km/h wynosi ok. 50 m. W trudnych warunkach pogodowych, przy oblodzeniu nawierzchni lub opadach śniegu może wydłużyć się kilkakrotnie. Uderzenie w pieszego ...

•