Samochód 20 tys Colt lub C - Max

Samochód 20 tys Colt lub C - Max

29 Gru 2019, 00:26

Witam. Szukam Mitsubishi Colt Z30 lub Ford C Max do ok 20 tys złotych. Auto z województwa dolnośląskiego jak najbliżej powiatu Dzierżoniowskiego. (Osoba prywatna lub polecany komis) Kwota na zakup auta to max 20 tys i nie wchodzą w jej skład opłaty za pierwszą wizytę u mechanika oraz ubezpieczenie i rejestracja.
Sierak2012
Nowicjusz

Prawo jazdy: 05 01 2013
Auto: Corsa B
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2000

Re: Samochód 20 tys Colt lub C - Max

29 Gru 2019, 21:35

Sierak2012 napisał(a):Szukam Mitsubishi Colt Z30 lub Ford C Max do ok 20 tys złotych
To są dwa różne gabarytowo samochody i ciężko je porównać. Jak bym miał wybierać to postawiłbym na tego drugiego bo większy, wygodniejszy, pakowniejszy i lepiej się prowadzi. Miałem okazję jechać tym Coltem i jakoś mnie nie zachwycił do tego jakość wykonania detali jak dla mnie na bardzo niskim poziomie.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprzedaż opon w 2019 roku Sprzedaż opon w 2019 roku
    Według Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, na podstawie danych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Gumy, w 2019 roku producenci i importerzy opon w Polsce odnotowali wzrost sprzedaży w segmencie ...
    VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja
    VERVA Street Racing wraz z polskim debiutem jednego z najpopularniejszych spektakli motoryzacyjnych na świecie Top Gear Live zelektryzowała niemal 60 tys. zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brytyjski show jeszcze ...

•