Samochód amerykański do 6000CAD (20 tys PLN)

Samochód amerykański do 6000CAD (20 tys PLN)

06 Sty 2012, 13:35

Witam.
Chciałbym kupić samochód z Kanady w cenie do 6000$ (1$=3,31zł) (wliczając transport i itp.). Są 3 rzeczy, na których zależy mi przede wszystkim!:
- mała awaryjność
- nie za wysokie spalanie
- typowo amerykański styl (uwielbiam te muscle cars z 1960-80, ale niestety są kosmicznie drogie w utrzymaniu; bardzo ładne są też stare cadillaci ;p)

I takie pytanie mam. Za transport i tak będzie trzeba zapłacić, ale czy jeśli mój znajomy kupi ten samochód bezpośrednio w Kanadzie i wyśle go do Polski to wyjdzie jakoś taniej ?
Murawsky
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Samochód amerykański do 6000CAD (20 tys PLN)

06 Sty 2012, 14:02

jak zalatwiacie prywatnie to nie wyjdzie Ci taniej a wrecz znacznie drozej, lepiej znajdz jakas firme ktora trudni sie sciaganiem auto zza wielkiej wody lepiej im cos tam odpalic zeby oni sie zajeli transportem do pl bo wyjdzie cie o wiele taniej , sasiad sciaga tak z usa motory po calym kontenerze okolo 12-13sztuk na raz i to wychodzi duzo taniej bo jakies tam umowy ma podpisane czy cos, dokladnie nie wiem ale zawsze moge zapytac jak to wyglada jesli bedziesz chcial
bioly21
Zaawansowany

Miejscowość: malopolska
Prawo jazdy od: 17 08 2002
Auto: Alfa159 , Civic VII

Re: Samochód amerykański do 6000CAD (20 tys PLN)

06 Sty 2012, 16:45

słona woda zniszczy ten samochod jesli sami sie tym zajmiecie a 5-6 tys wyjda Cie podatki od potwora
x50sr
Początkujący

Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe Alpine będzie miało płaską podłogę i tylny dyfuzor Nowe Alpine będzie miało płaską podłogę i tylny dyfuzor
    Właściciwości aerodynamiczne są kluczem do osiągów i wydajności nowego Alpine. Połączenie płaskiej podłogi – rozwiązania zapożyczonego ze świata bolidów i wyścigów samochodowych – z tylnym ...
    Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon
    Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Tokio, poświęconego samochodom o wysokich osiągach oraz konstrukcjom stuningowanym. Prototyp prezentuje elementy stylizacyjne, które znajdą się w Hondzie Civic Type R nowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005