Samochód dla mamy - nietuzinkowy kompakt do 40 tyś.

Re: Samochód dla mamy - nietuzinkowy kompakt do 40 tyś.

07 Gru 2017, 22:03

Opinie o nowych Volvo są średnie - poziom zrównał się z ogólnym poziomem motoryzacji, a w takiej wersji (automat, mocny diesel, napęd 4x4) sam serwis nie będzie tani.
Ossy
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
0

Re: Samochód dla mamy - nietuzinkowy kompakt do 40 tyś.

25 Sty 2018, 10:19

Ostatecznie zwyciężył rozsądek :)

Mama kupiła Suzuki Baleno, nowe z salonu na wyprzedaży rocznika
za 46000 zł w leasing , silnik 1.2 90KM, wolnossący, na łańcuchu rozrządu.
Mamie się spodobało, ja się cieszę że nie żadne turbo burbo TSI 1.0 150 KM, tylko prosty motor benzynowy. W środku wiadomo, szału nie ma, dupy nie urywa, ale nawet nie jest aż tak źle jak się spodziewałem :D
Myślę że auto nie będzie raczej sprawiać problemów przez długi czas :)

Jako ciekawostkę i przestrogę dodam, że to Volvo S60 o której pisałem wczensiej, okazało się niezłym sztruclem. Na serwisie po naprawdę dokładnym obejrzeniu przez chłopaków, niby wszystko w normie. Ja jakoś byłem sceptycznie nastawiony cały czas.
Tydzień temu gość przyjechał nim na serwis, pękł blok silnika w jednym miejscu... Biorąc pod uwagę trwałość tych silników, ogólnie, nie wiem co gość z nim robił, ale pewnie wyszedł z założenia, że najlepsze auto, to auto firmowe :angry:
Zastanówcie się 3 razy zanim kupicie auto "firmowe" po leasingu

Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia :)
Kelos93
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 05 1993
Auto: Nie mam
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Słynny wolnossący silnik V10 Lexusa LFA Słynny wolnossący silnik V10 Lexusa LFA
    Legendarny Lexus LFA był bez dwóch zdań najbardziej ambitnym projektem w historii japońskiego producenta aut luksusowych. Supersamochód o nadwoziu wykonanym w całości z kompozytów zbrojonych włóknem ...
    Nietrzeźwy poranek wśród kierowców Nietrzeźwy poranek wśród kierowców
    Aż jeden na czterech kierowców prowadzi samochód rano, po zaledwie kilku godzinach snu poprzedzonych spożywaniem dużych ilości alkoholu. Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że aby w pełni wytrzeźwieć ...

•  
    • Zaporożec ZAZ 965, 1966 rok
      KWID CONCEPT, Renault, ustawienia temperatury klimatyzacji
      4×4 Mitsubishi Pajero, 1
      Opel Astra 1.6 CDTi, ekologiczny samochód