Samochód dla rodziny 2+1 a za jakiś czas 2+2

24 Lip 2022, 18:07

Witajcie,
Obecnie jeżdżę corollą e12 w LPG i niestety jest już za mała na podróże z dzieckiem - wózek zajmuje cały bagażnik i rozglądam się za czymś większym.

Obecna corolla jest fantastyczna pod kątem bezawaryjności - przejechane ponad 50 000 km i żadnych niespodzianek, nie licząc uszkodzone lewej półosi.

Czego oczekuję ?
Bardzo bym chciał, aby był to tak bezawaryjny samochód jak e12. Zdaje sobie sprawę, że ogromne znaczenie ma stan konkretnego egzemplarza, ale są samochody, uchodzące za bezawaryjne.

Wyposażenie: tu nie mam jakiś wielkich wymagań. Na pewno automatyczna klima, poza tym chyba nie mam wymagań.

Na razie jeżdżę dużo, bo około 30 000 tyś km rocznie, ale będę się przeprowadzał spowrotem do miasta, i będzie to raczej bliżej 10 000 km na rok, dlatego celuję w benzynę z gazem.

Nie wiem ile pieniędzy trzeba wydać, żeby kupić samochód w przyzwoitym stanie ? 20 000 zł ?

Proszę o poradę.
MrXXX
Nowicjusz
 
Posty: 45
Miejscowość: Rzeszów
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Toyota Corolla E12
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Technika jazdy i nasze nowe drogowe postanowienia
    Technikę, umiejętności oraz kulturę jazdy można poznawać i doskonalić latami. Początek roku jest dobrym czasem, żeby zastanowić się, co jako kierowcy możemy zmienić, aby za kierownicą czuć się bezpieczniej, pewniej i jak ...