Samochód dla rodziny 2+1 do 13 tysięcy

Samochód dla rodziny 2+1 do 13 tysięcy

16 Mar 2015, 18:48

Witam Was drodzy eksperci i proszę o pomoc w wyborze samochodu do max 13 tysięcy. Do tej pory jeździłem 3-drzwiowym Seatem Ibizą II z 1998r. Niestety zaczyna się już trochę psuć a do tego jest nam po prostu w niej ciasno. Więc pora wymienić na coś większego i nowszego.
Wymagania:
1. Na pewno ma być 5-drzwiowy
2. Benzyna ponieważ robię małe przebiegi. Dziennie 10km do pracy a weekend 200km
3. Klimatyzacja
4. Tani w naprawach
Myślałem nad Scenic 1.6 lub nad Vectrą C 1.8 z 2002 w gazie którą będę mógł odkupić od kumpla. Myślę że za 13tyś by poszła. Co powiedziecie o tych samochodach.
[link wygasł]
[link wygasł]
Marcinbycek23
Obserwowany

Auto: Seat Ibiza II

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-C] Tucson I 2,0 CRDi / Freelander I 2,0 TD4 / X-Trail I 2,2 Di [SUV-C] Tucson I 2,0 CRDi / Freelander I 2,0 TD4 / X-Trail I 2,2 Di
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kompaktowy SUV - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - napęd na cztery koła - modele z okolic 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Hyundai Tucson I 2,0 ...
    Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH Miejsce, w którym powstają legendy - Toyota Motorsport GmbH
    Siedziba Toyota Motorsport GmbH – należącej do koncernu Toyoty firmy inżynieryjnej, zajmującej się od 1979 roku sportami motorowymi – mieści się w Kolonii. Stalowy, dwupiętrowy budynek o powierzchni 30 tys. m² ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11