Samochód do 10 000 - podlaskie

Samochód do 10 000 - podlaskie

25 Lut 2019, 15:28

Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się za samochodem do mniej więcej 10 tysięcy.
Głównie będzie używany w mieście dojazdy do pracy - 10km w jedną stronę, sklepu w weekendy możliwy jakiś wyjazd za miasto.
Przeglądałem OtoMoto, Olx jednak nie mam pojęcia na czym się skupić, nie ogarniam motoryzacji.
Z okolicy znalazłem takie ogłoszenia:
[link wygasł]
[link wygasł] chociaż wolałbym wersję 2 drzwiową, reszta pieniędzy na pakiet startowy
[link wygasł]
[link wygasł] maska prawa lampa za duża przerwa? No i to już inne województwo, więc dalej :(
Ogólnie jestem z Białegostoku, ale to nie problem gdzieś jechać jeśli warto
Zielony555
Obserwowany

Re: Samochód do 10 000 - podlaskie

26 Lut 2019, 00:29

1.Ładna i warta uwagi.
2.Z prawym przodem coś było i handlarz z niską ceną..
3.Jakoś do mnie nie przemawia.
4.Ewidentnie coś było z prawym przodem poza tym ok.

Swoją drogą diesla na takie małe przebiegi bym sobie odpuścił.

[link wygasł] - bardzo szczegółowy opis..
[link wygasł] - mają dwie Corsy na stanie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajdowa Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż Rajdowa Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż
    Wystarczy 199 000 euro i oryginalna Celica GT4 ST165 Carlosa Sainza może być twoja. Samochód, którym słynny Hiszpan zajął drugie miejsce w Rajdzie Grecji 1991, został wystawiony na sprzedaż przez belgijską firmę ...
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w testach zderzeniowych ANCAP
    Pięć gwiazdek dla Audi Q3 w australijskim rankingu wyników uzyskanych w testach zderzeniowych ANCAP. W testach przeprowadzonych przez australijską organizację badawczą Australian New Car Assessment Program (ANCAP), ...

•