Samochód do 10 tys.

Samochód do 10 tys.

09 Lip 2018, 02:30

Witam.
Planuję kupić swój pierwszy samochód. Szukam czegoś do 10 tysięcy. Moja wiedza na temat samochodów jest raczej mała. Aktualnie będzie służył do pokonywania niezbyt długich dystansów ok. 10-15km dziennie ale za rok czeka mnie przeprowadzka do większego miasta i częstsze używanie samochodu. Chciałbym więc aby wytrzymał jakieś 5 lat choć wiem, że z tym różnie bywa. Moje wymagania co do samochodu:
-benzyna
-kombi odpada
-tani w eksploatacji
Pewnie to dziwne jak na taki budżet ale mam też wymagania co do wyglądu. Wolałbym po prostu codziennie wsiadać do samochodu, który mi się podoba. Z tego powodu jedyne kolory to czarny i siwy. Przypadły mi do gustu Audi A3, A4, Opel Astra G.
Poszukuję w obszarze Działdowo +100km choć jeśli znajdzie się coś bardzo ciekawego to może być to nawet 200km.
Narazie przejrzałem kilka ofert i te wydają mi się najciekawsze:
[link wygasł] - dziwi mnie brak zdjęć lewego boku
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
I te na dłuższą trasę:
[link wygasł]
[link wygasł] - nie wiem czy dobrze odebrać słowa "bardzo udany silnik dobrze znosi gaz"
Jeszcze zastanawiam się czy coś jest nie tak z tym samochodem czy to raczej normalna cena - [link wygasł]
[link wygasł]
Liczę na waszą pomoc.
Sawayo
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Scala z jakim silnikiem? Skoda Scala z jakim silnikiem?
    Zupełnie nowy, kompaktowy model w portfolio ŠKODY dostosowuje swoją moc i charakter do indywidualnych potrzeb kierowców. SCALA dostępna będzie w czterech wariantach silnikowych: trzech benzynowych i jednym wysokoprężnym. ...
    Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV
    Światowa premiera Volkswagena Atlasa w Kalifornii. Nowy 7-miejscowy SUV przeznaczony na rynek Stanów Zjednoczonych został 27 października późnym wieczorem zaprezentowany na molo w Santa Monica, gdzie kończy ...

•