Samochód do 15 tys.

Samochód do 15 tys.

23 Sty 2008, 17:11

Mam problem z wybraniem samochodu. Nie mam swoich ulubionych i dlatego zwracam się do was o pomoc w celu wybrania samochodu. Środki do wykorzystania to 15 tys. Chodzi mi o samochód osobowy, niezbyt duży coś w stylu Golfa! Oczywiście żeby był bezawaryjny! Prosze o przedstawienie aut!
Hetman123
Nowicjusz

Re: Samochód do 15 tys.

23 Sty 2008, 18:28

Hetman123 napisał(a):Mam problem z wybraniem samochodu. Nie mam swoich ulubionych i dlatego zwracam się do was o pomoc w celu wybrania samochodu. Środki do wykorzystania to 15 tys. Chodzi mi o samochód osobowy, niezbyt duży coś w stylu Golfa! Oczywiście żeby był bezawaryjny! Prosze o przedstawienie aut!

Sam sobie już propozycje dałeś którą jest Golf!!! :lol: :lol: :lol:
slowik93
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Augustów

Re: Samochód do 15 tys.

23 Sty 2008, 18:41

slowik93 napisał(a):
Hetman123 napisał(a):Sam sobie już propozycje dałeś którą jest Golf!!! :lol: :lol: :lol:

koleś chciał coś w stylu golfa a nie golfa. Moje propozycje to civic, ibiza, i może audi a3, ale nie wiem czy za taką cene da sie coś dobrego znaleźć i nie wiem jak z awaryjnością...
Chomik90
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łowicz
Prawo jazdy od: 26 06 2008
Auto: BMW
Silnik: 2.0 d 136km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Master Truck 2009 / relacja Master Truck 2009 / relacja
    Już po raz piąty w Opolu odbył się Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowych Master Truck. Zlot Master Truck, czyli święto podrasowanych ciężarówek, to impreza znana w całej Europie. Rokrocznie pojawiają ...
    Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową? Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową?
    Kiedy znajomy (albo nieznajomy) prosi o zaholowanie go do warsztatu, nie zawsze wiadomo jak się zabrać do roboty. Bierzemy kawał liny, zaczepiamy o coś i… nasza pomoc zamienia się w "niedźwiedzią przysługę" jeżeli ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda