Samochód do 20k pln

Samochód do 20k pln

29 Sie 2019, 15:18

Witam wszystkich.
Aktualnie jeżdżę Corsą D 80km, auto według mnie nie jest złe ale już nie dla mnie, rzeczy, które mi przeszkadzają w tym samochodzie to przyśpieszenie, kultura pracy, niezbyt wygodne fotele i jakość niektórych elementów wnętrza. Dlatego właśnie szukam auta do 20k, hatchback/sedan, benzyna i lub lpg, w hatchbacku najlepiej unikałbym gazu przez to, że bagażnik znika w połowie, 100km+. Wymagania, które muszą być to spełnione to dynamika, spalanie rzędu max 9-10l pb w mieście, dobry stosunek jakości wnętrza do ceny i jakieś bluetooth, cd to must have oraz lekko ,,sportowy'' wygląd, po prostu żeby nie była to jakaś puszka. Chciałbym się ze wszystkimi opłatami zmieścić w 20k.

Auta o których myślałem to:
- A3 8P / Golf V / Leon II z 1.6 mpi ale z tego co czytałem to dużo pali i niezbyt jedzie i dodatkowo dochodzi sprawa, że to VAG i auta porządane przynajmniej w przypadku pierwszych dwóch co za tym idzie dłuższe poszukiwania odpowiedniego egzemplarza,
- teraz dwa auta, gdzie proszę o opinię czy w ogóle warto szukać do tego budżetu, mianowicie a4 b7 1.8t / astra j,
Jestem otwarty na propozycje ;) Pozdrawiam
EjczPi
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LFA Lexus LFA
    Jeden z najlepszych supersamochodów w historii, z wyjątkowym silnikiem V10, którego brzmienie zachwyciło cały świat - Lexus LFA aż prosił się o odmianę cabrio albo chociaż targa. I faktycznie inżynierowie japońskiej ...
    Klasyczne hybrydy, auta hybrydowe plug-in czy samochody elektryczne? Klasyczne hybrydy, auta hybrydowe plug-in czy samochody elektryczne?
    Afera Dieselgate doprowadziła do lawinowej rezygnacji kierowców z silników Diesla w autach osobowych. Jednocześnie rozkwit przeżywają samochody ekologiczne, czyli z różnego typu napędami alternatywnymi. ...

•