Samochód do 20tys

samochód do 20tys

29 Lip 2010, 14:26

Witam, tak jak w temacie poszukuje samochodu do 20k.Moje wymagania to: skrzynia aut, elektryka, klima(najlepiej tronic), moc min 100KM, żaden zagazowany. Myślałem o 307, Megane II, astraII ale opinie o nich są podzielone także nie wiem . Macie jakieś inne propozycje lub opinie na temat w/w samochodów?? jeśli tak to będę bardzo wdzięczny.

Z góry dziękuję za opd.

Pozdrawiem
Kajt
Nowicjusz

Miejscowość: Gdynia

Re: Samochód do 20tys

29 Lip 2010, 14:54

Honda Accord VI
AreBie
Aktywny

Miejscowość: NML

Re: Samochód do 20tys

31 Lip 2010, 09:13

a może macie jakieś doświadczenie z tymi samochodami co ja wymieniłem?? najbardziej interesuje mnie peugeot 307. A może cytryna c2 vtr??
Kajt
Nowicjusz

Miejscowość: Gdynia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowy rekord SKODY Citigo CNG! Światowy rekord SKODY Citigo CNG!
    SKODA Citigo CNG pokazała swoją klasę rekordowym osiągnięciem. Gerhard Plattner, mistrz oszczędnej jazdy, przebył SKODĄ na gaz ziemny 2 619 kilometrów przez Europę. Na trasie z Wenecji we Włoszech, do szwedzkiego Sztokholmu, ...
    Elektryczna jazda bez ładowania z gniazdka Elektryczna jazda bez ładowania z gniazdka
    Brytyjski oddział jednej z wiodących marek zaprosił swoich klientów do przeprowadzenia szeroko zakrojonego testu samochodów hybrydowych. Okazało się, że samochody hybrydowe poruszały się na samym silniku elektrycznym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      Subaru Impreza STI