Samochód do 4-4.5 tyś

Samochód do 4-4.5 tyś

18 Paź 2015, 19:02

Witam wszystkich,

we wtorek zdałem prawko i potrzebny mi samochód. Najlepiej kombi, żeby wózek i różne pierdoły bez problemu weszły. Kasy jest maksymalnie 5-5.5 tyś(wliczając wszystkie opłaty). Znalazłem w mojej okolicy taką astrę: [link wygasł]

czy ktoś mógłby się na jej temat wypowiedzieć?
bojannn
Obserwowany

Auto: brak

Re: Samochód do 4-4.5 tyś

19 Paź 2015, 07:17

Czyli krótko mówiąc na samo auto masz max 4500zł? Jeśli tak to Astre II sobie odpuść tym bardziej w dieslu.

Tutaj masz ciekawą ofertę [link wygasł] - świeży gaz,długi przegląd i OC,7lat w jednych rękach.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

19 Paź 2015, 08:39

maksymalnie 4.5 na sam zakup, a vectra b?
bojannn
Obserwowany

Auto: brak

19 Paź 2015, 19:45

Jedż obejrzyj tą Maree,Vectra ok tylko unikaj silnika 1.6 i 2.0/2.2DTI.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka? Jak zamontować fotelik w samochodzie dla Twojego dziecka?
    W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak zamontować fotelik dla dziecka. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Poświęcamy czas i energię, by naszym pociechom ...
    Top Safety Pick dla modeli Mitsubishi ASX i Lancer Top Safety Pick dla modeli Mitsubishi ASX i Lancer
    Eksperci z instytutu Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) zaliczyli dwa modele z rocznika 2013 dostępne w salonach Mitsubishi Motors North America (MMNA) do grona najbezpieczniejszych pojazdów oferowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI