Samochód do 4 tysięcy z okolic Racibórza

30 Wrz 2012, 15:02

Witam,
Jestem z Raciborza i własnie szukam samochodu, głównie zależy mi żeby był jak najmniej zużyty i żeby cały czas się nie psuł a jak już ma coś się zepsuć to niech nie będzie drogie w naprawie. Chciałbym także żeby za dużo nie palił myślę max 8 litrów na mieście:) Samochód głównie będzie mi służył na dojazdy do pracy jakieś 8km dziennie tam i z powrotem co jakiś czas mały wyskok poza miasto oraz na dojazdy na studia dwa razy w miesiącu. Co do marki to jestem otwarty na każdą propozycję. Samochodem będę głownie jeździł sam z dziewczyną więc myślę o niewielkim kompakcie:) a jeśli chodzi o wyposażenie to też nie zależy mi na żadnych rarytasach wole mieć auto bardziej zadbane technicznie niż super wypas za niską kwotę... jedynie na czym mi zależy to na wspomaganiu, kwota jaką dysponuje to max 4 tysiące i tylko pod warunkiem że samochód jaki kupie będzie miał już ubezpieczenie bo jeśli nie to będę musiał kopić coś tańszego i sam ubezpieczyć. Chciałbym was prosić o rady w sprawie jaki samochód kupić i jeśli ktoś ma czas to o powrzucanie kilka linków z otoMoto lub allegro co warto pojechać zobaczyć i nad czym się zastanowić, tylko prosiłbym głównie o propozycje które znajdują się nie dalej od Raciborza niż 50km, wiadomo nie chce jechać gdzieś daleko żeby potem się okazało ze to totalny bubel i tylko zmarnuje swój czas. Z góry wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkich użytkowników tego forum:)
piranja
Nowicjusz
 
Posty: 2
Auto: Nie mam

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hybrydowa Toyota Auris debiutuje w Polsce
    Toyota Auris drugiej generacji zadebiutowała w Polsce w styczniu 2013 roku. Samochód otrzymał zupełnie nowy wygląd nadwozia i wnętrza niż poprzednik, zyskując sobie sympatię klientów zarówno w całej Europie, ...