Samochód do 5 tyś z LPG i klimą

Re: Samochód do 5 tyś z LPG i klimą

26 Cze 2014, 05:19

Trzeba liczyć z litr więcej,tak około 9l weżmie napewno.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

28 Cze 2014, 13:08

Jeśli można, proszę o radę na szybkości

[link wygasł]

Idę dziś oglądać tą Cordobę. Po wstępnej rozmowie z właścicielem, dowiedziałem się, że posiada ją od 7 lat (wtedy miała 128tys przebiegu), gaz włożony 5 lat temu (sekwencja). Sprzedaje, bo już kupił coś nowszego. Co sądzicie o tym silniku, przebiegu itp? Teego modelu nie brałem za bardzo pod uwagę, ze względu na to, że średnio mi się podoba, szczególnie wewnątrz, aale, jeśli jest u posiadacza tyle lat itp, to raczej jest pewna, a cena dość atrakcyjna.
Proszę o opinie ;)
jolley
Nowicjusz

Auto: Nie mam

28 Cze 2014, 15:28

Cena faktycznie okazyjna więc trzeba uważać,przebieg raczej oryginalny (napis total na liczniku),silnik może być troche słaby ale za to dobrze współpracuje z lpg. No i jeśli sprzedawca faktycznie ma ją 7lat to raczej służyła bezawaryjnie.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km

28 Cze 2014, 19:14

Ten silnik 1.6 naprawdę daje rade w tym samochodzie, dużo lepiej jedzie niż 1.4 60KM
Koniu
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

28 Cze 2014, 22:55

pomyśl nad nim, bo może bardzo to być bardzo korzystna okazja. A 75 km w tak lekkim aucie będzie zadawalająca. I ok 4 tys za taką Cordobę z pewnych rąk, to można brać. Jeśli chodzi o pierwsze auto ;)
mariotu
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 12 2007
Auto: VW Golf
Silnik: 2.0 GTI
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

28 Cze 2014, 23:13

Dziękuję wszystkim za opinie !
Dokonałem dziś zakupu, tejże Cordoby.
Autko jak na swoje lata jest w świetnym stanie, przebieg teoretycznie oryginalny (sprzedawca nabył ją 7 lat temu gdy miała 120kk~). Blacha 100% zdrowa, bez jakichkolwiek oznak rdzy.
Posiada wszystko to, na czym mi zależało, czyli lpg i klima (do tego tu jest sekwencja). A silniczek? Nie jest demonem prędkości, aczkolwiek radzi sobie jak na 75km.

Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję jeszcze raz za pomoc ! ;)
jolley
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyprawa na narty: jak się do niej przygotować? Wyprawa na narty: jak się do niej przygotować?
    Rodzinna wyprawa na narty może okazać się wspaniałą przygodą. Im więcej śniegu, im nowocześniejsze wyciągi i piękniejsza okolica – tym więcej wspaniałych wspomnień z takiego wyjazdu. By móc jednak korzystać z ...
    Złość i agresja - niebezpieczni kierowcy na drodze Złość i agresja - niebezpieczni kierowcy na drodze
    Agresja, wulgarne gesty, utarczki słowne czy nawet fizyczna przemoc wobec innych uczestników ruchu to objawy syndromu "wściekłego kierowcy", zwanego przez psychologów także Mad Maxem1. Złość i agresja przenosi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI