Samochód do 6000 zł

19 Lis 2015, 15:51

Witam. Poszukuję samochodu do 6000 zł. Będzie to moje pierwsze auto, Wymagania mam małe, tak myślę:
- samochód będzie używany do szkoły(~20 km w jedną stronę), jak i dłuższe trasy wypadowe
- chciałbym żeby auto zostało ze mną trochę dłużej, także nie chcę żadnego zamulacza żeby się przesiadać po 2 latach
- nie jest ważny wiek samochodu, wolę konstrukcje już sprawdzone

Budżet jaki mam póki co to 5500/6000 zl, jednak może on wzrosnąć z czasem. Robiłem już wstępne rozeznanie i chciałbym pójść w stronę E36, ale słyszałem wiele nie pochlebnych opinii na temat BMW w tym budżecie.
Samano
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: nie mam

19 Lis 2015, 16:06

Za szóstaka możesz szukać:
Rover 25/45/200/216/400/416 i jaki model tam znajdziesz/
Honda Civic VI wszystkie silniki po za dieslem
Toyota Corolla E10 1.6 albo E11 w sedanie 1.6 (tańsze są)jak znajdziesz w dobrym stanie to nie weź,ale ciężko będzie.
Mazda któraś.
Renault Clio 1.6/90/110 może znajdziesz wersję Initiale ze skórami.
Mitsubishi Colt 1.6/90/110
laguna I
Może Peugeot 406
Toyota Carina

Może się znajdzie Hyundai Coupe

Z RWD może Ford Sierra/Scorpio.
Kieł
Stały forumowicz
 
Posty: 2420
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    5 technologicznych ciekawostek w wodorowej Toyocie Mirai
    "Mirai" po japońsku znaczy "przyszłość". To nie przypadek, że Toyota nadała taką właśnie nazwę swojemu pierwszemu modelowi zasilanemu wodorem. Mirai nie emituje żadnych spalin ani zanieczyszczeń, a jego napęd pracuje bardzo ...
    Nowy Opel Astra Sedan z Gliwic
    20 sierpnia 2012 o 6:00 rano, z taśmy produkcyjnej zakładu Opla w Gliwicach zjechała pierwsza Astra Sedan, dając tym samym początek seryjnej produkcji piątego z modeli wytwarzanych obecnie w zakładzie. Elegancki sedan, w ...