Samochód do 6tys Podkarpacie/Warszawa

Re: Samochód do 6tys Podkarpacie/Warszawa

23 Lut 2019, 01:06

Jak je dużo oleju to odpuść temat bo za niedługo czeka Cię kapitalny remont albo przekładka silnika.

Corolla E12 nie ten budżet..
Civic wieloodcieniowy..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Samochód do 8 tys Warszawa

23 Lut 2019, 15:52

Dokładnie, dałam sobie spokój. Przecieka.
Obejrzałam Almere - do zrobienia są całe hamulce, dodatkowo skrzynia biegów stoi pod znakiem zapytania. Przy starcie skrzypi i na stacji mechanik powiedział, ze to loteria no i z cena nie zeszło niżej. Dodatkowo wyciek płynu hamulcowego. Zastanawiam się.
Aveo - nie.

Szukam dalej - budżet zwiększam do 8 tys, 10 tys jeżeli auto będzie naprawdę tego warte. Może być gaz, nie przeszkadza mi to.
Kaskara
Nowicjusz

23 Lut 2019, 15:58

Umawiaj się na oględziny z tą Corollą bo jeśli faktycznie jest tak jak w ogłoszeniu to długo nie będzie wisieć.
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

23 Lut 2019, 16:06

Dzwoniłam wczoraj, niestety nikt nie odbierał, także jeszcze będę próbować.
Gdyby coś wpadło w oko będę wdzięczna za podesłanie :)
Kaskara
Nowicjusz

23 Lut 2019, 16:25

Astra od pierwszego właściciela tylko z ceną trochę poleciał..
[link wygasł]?

Tylko tutaj uwaga na rudą.
[link wygasł]

I tak patrzę na tą Corolle co wcześniej wrzuciłaś to zaryzykowałbym oględziny bo na zdjęciach wygląda ładnie choć są z lata więc teraz może być różnie i opis też ciekawy.
[link wygasł]

Sprzedaje Autoryzowany Salon Toyoty tylko w przebieg nie chcę mi się zbytnio wierzyć patrząc na wnętrze..
[link wygasł]
Barol
Awatar użytkownika

23 Lut 2019, 16:50

Umówiłam się na oglądanie tej Corolli, nie ukrywam, ze chyba podoba mi się najbardziej. Spróbuje jeszcze z tą Astra czy da się zejść z ceny.
Kaskara
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Oto najpopularniejsze samochody na świecie Oto najpopularniejsze samochody na świecie
    Najnowsze dane portalu analitycznego focus2move.com potwierdzają, że Toyota Corolla nadal zajmuje niezagrożone pierwsze miejsce w rankingu globalnej sprzedaży samochodów. Na drugim miejscu znalazł się amerykański pick-up ...
    TOP 5 - modele segmentu A czyli mistrzowie w miastach TOP 5 - modele segmentu A czyli mistrzowie w miastach
    Małe samochody o długości do 3,5 metra, z niewielkim promieniem zawracania i małymi silnikami o mocy ok. 70 KM. To właśnie one najlepiej nadają się do jazdy po mieście. Są chętnie wybierane zarówno przez nabywców ...

• Re: Samochód do 6tys Podkarpacie/Warszawa

23 Lut 2019, 16:52

W międzyczasie edytowałem post i dodałem jeszcze jedną Corolle.
    Barol
    Awatar użytkownika

23 Lut 2019, 17:05

Jestem umówiona jutro rano na oglądanie tej srebrnej, niestety nie odbiera nikt w tym autoryzowanym salonie, pewnie będę musiała spróbować w poniedziałek :)

Wpadła mi jeszcze ta:
    [link wygasł] ?
    Kaskara
    Nowicjusz

24 Lut 2019, 13:51

Salony w sobotę pracują do 13-14 :wink:
    Corolla ładna ale z dieslem może być różnie (niezbyt trwały jest układ wtryskowy,nowe wtryski pociągną mocno po kieszeni,można kupić używki ale one też swoje kosztują).

Świeże ogłoszenie,długi przegląd i opłaty.
    [link wygasł]
    Barol
    Awatar użytkownika

24 Lut 2019, 21:13

Jestem po oględzinach tej Corolli wyżej 3drzwiowej - wszystko super i zgodnie z opisem, delikatna rdza na nadkolach, niestety na kanał nie podjechaliśmy, bo jest niedziela, ale umówiliśmy się na jutro. Właściciel pokazał papiery z przeglądu z października, gdzie wszystko było ok, jedynie właściciel mówił, ze mechanik zalecał w najbliższym roku lub dwóch konserwacje nadwozia przed korozja. Wiem, ze to tylko opis i ciężko tak stwierdzić, ale byłabym wdzięczna za znak czy w ogóle warto.
    Cena jest taka i zdjęcia są z października, bo była już wystawiona, ale właściciel zdjął ogłoszenie, bo miał problem ze swoim 1 autem (stłuczka) wiec je sobie na zimę jeszcze zostawił i wrzucił ja ponownie.
    Co do Seata to rozmawiałam z właścicielem, mamy się umówić w weekend :) martwi mnie tylko to, ze pan pracuje w remontach i do tego tez auto wykorzystywał wiec mogło być różnie.
    Wielkie dzięki za wszystkie podpowiedzi :) !
    Kaskara
    Nowicjusz