Samochód do 8 tys

Samochód do 8 tys

24 Wrz 2017, 14:16

Witam proszę w wyborze auta do 8 k mój przebieg roczny to 30tys . Podobają mi się samochody w sedanie / kombi. Chciałbym aby mój samochód był dynamiczny ,mało awaryjny,najlepiej miał 6 biegów ze względu że poruszam się często autostradą( ale może być 5), może być benzyna+gaz bądź diesel. Preferowany silnik +1.8 do 2.0, chciałbym aby miało +110km. Z góry dziękuje :)
Pawellll
Obserwowany

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Honda Accord Vi
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej
    Opel powrócił do sportu motorowego w listopadzie 2012 roku, dzięki Modelowi ADAM "Cup". Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie to okazja do zaprezentowania kolejnego osiągnięcia firmy - nowej studyjnej wersji powstałej ...
    Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze! Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze!
    Dobry wzrok ma bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy. Ważne jest nie tylko to, gdzie patrzymy, ale także jak widzimy. Stąd niesłychanie istotne jest dbanie o nasze oczy. Parametry układu wzrokowego, istotne dla ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tańczące dziewczyny
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Nissan 350Z
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7