Samochód do 8 tys

Samochód do 8 tys

24 Wrz 2017, 15:16

Witam proszę w wyborze auta do 8 k mój przebieg roczny to 30tys . Podobają mi się samochody w sedanie / kombi. Chciałbym aby mój samochód był dynamiczny ,mało awaryjny,najlepiej miał 6 biegów ze względu że poruszam się często autostradą( ale może być 5), może być benzyna+gaz bądź diesel. Preferowany silnik +1.8 do 2.0, chciałbym aby miało +110km. Z góry dziękuje :)
Pawellll
Obserwowany

Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Honda Accord Vi
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody połączone w chmurze – technologie przyszłości Samochody połączone w chmurze – technologie przyszłości
    Toyota rozpoczęła kolejny etap testowania technologii łączenia samochodów w chmurze, która umożliwi automatyczną wymianę danych między samochodami i urządzeniami infrastruktury drogowej, aby zapobiegać wypadkom. ...
    III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2017 / relacja III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2017 / relacja
    W ostatni weekend października w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się III Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show. W czasie trzydniowej imprezy odwiedzający mogli zobaczyć najnowsze samochody, przyjrzeć się ciekawym ...

•  
    • Autosacrum 2008
      Lexus GS 350 : 2013 : 8
      Toyota GR Super Sport Concept
      Rover 25 Streetwise