Samochód do 9 tysięcy.

Samochód do 9 tysięcy.

07 Cze 2015, 13:11

Witam. Poszukuję samochodu, kwota max 9 tys. Roczne przebiegi w granicach 15kkm więc diesel raczej nie, zastanawiałem się nad czymś w benzynie z LPG.
Zastanawiałem się nad Seatem Leonem lub też Toledo z silnikiem 1.8 bez turbo, ale czy za te pieniądze uda mi się kupić coś rozsądnego z fajnym wyposażeniem ?Zastanawiałem się też nad Audi A3. I zależy mi na tym żeby było to auto 5d.
A patrząc na ogłoszenia większość A3 to wersje 3d, wiadomo 3d kupi się taniej niż 5d.
mytnik
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Samochód do 9 tysięcy.

07 Cze 2015, 13:18

Tak, świetny pomysł :ok:
O tych autach pisane było wielokrotnie na forum, wystarczy poszukać
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika Dopasowane rozwiązania napędu quattro - technika
    Niezależnie od oferowanych w sprzedaży modeli, Audi pracuje nad wieloma nowatorskimi samochodami koncepcyjnymi. Każda koncepcja pociąga za sobą odpowiednio dopasowane rozwiązanie napędu quattro. W modelach kompaktowych A3, ...
    Pojazdy wojskowe MAN i STAR Pojazdy wojskowe MAN i STAR
    MAN Nutzfahrzeuge często przewija się w kontekście rozmów o pojazdach wojskowych. Powodem jest to, że od dawna samochody ciężarowe tej marki znajdują się w ofercie dla naszej armii, a niektóre modele są w eksploatacji. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył