Samochód do zabawy

Samochód do zabawy

10 Mar 2008, 20:20

Witam wszystkich, piszę z oto takim problemem. A mianowicie chciałbym nabyć jakiś samochód za te kilkaset złotych tylko po to by się nim pobawić po lesie jak i bocznych drogach, gdzie nie ma żadnego ruchu. Problem tkwi w tym, że o ile mi wiadomo to niemożna kupić ot tak sobie wyrejestrowanego samochodu. Nie chcę aby był zarejestrowany, gdyż będzie służył mi on tylko do zabawy. A więc pytam czy jest jakaś możliwość nabycia owego samochodu bez możliwie jak najmniejszych opłat?
Liquid
Nowicjusz

Re: Samochód do zabawy

10 Mar 2008, 20:51

Mam ten sam problem ale mam na niego 2 sposoby!!:) mi nie zadziałały ale moze ty sie skusisz :D

kupujesz zarejsestrowanego malucha poleneza lub fiata 125 ! następnie szukasz pijaczka na mieście... kupujesz mu wino, te tanie. Troszkę go schlasz ... i piszesz z nim umowę ze sprzedajesz mu ten samochód ... tym sposobem masz furę, zarejstrowana na niego, wiec tak jakby była wyrejestrowana :D - a tamtern niech się martwi :D

A jak nie to mozesz dac w łapę temu ze szrotu ze samochód został zezłomowany ale to trochę kosztuję :)
Nie jeżdżąc samochodem tracisz z życia tyle samo co abstynent i impotent :lol:
sirf3ar
Początkujący
Awatar użytkownika

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Calibra GTC Concept Opel Calibra GTC Concept
    Silnik 2.8, 325 KM. Bardzo podobna jest do Isignii, a ta jak wiadomo była i jest świetna. A wy co myślicie na temat nowej calibry? Jeszcze dodam, że ma kosztować około 200 tysięcy gdzieś to na angielskiej stronie przeczytałem. ...
    Zegarek Nissan Nismo Watch Zegarek Nissan Nismo Watch
    Nissan przedstawia pierwszy zegarek typu smartwatch, umożliwiający nawiązanie połączenia pomiędzy samochodem i kierowcą. Nissan zostanie pierwszym producentem samochodów, który opracował zegarek smartwatch stworzony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11