Samochód idealny za około 8-9 tysięcy zł

Re: Samochód idealny za około 8-9 tysięcy zł

11 Mar 2016, 23:46

Dzięki Barol za zainteresowanie i pomoc.

Ten Civic po obejrzeniu faktycznie chyba był bity z tyłu. Miał delikatne przetarcia na dachu, klapa bagażnika była zdecydowanie nierówna i widać było ślady malowania. Niestety w modelach z początku produkcji rdza podwozie.
Oglądałem jeszcze S40 z jednego z linków, Accordy, 406'ki, Rovery, i wiele innych. W tych pieniądzach na prawdę ciężko znaleźć zadbany egzemplarz. Nie napiszę, że nie jest to niemożliwe, ale... można jeździć za okazją jedną na 100, ale ile wydamy na paliwo i ile czasu nam to zabierze? Jak przeczytałem na stronie pewnego inżyniera "co tanie to drogie",

Tak więc, jeśli szukać dalej to zawężam krąg do Astry II, Vectry B, 206, może 307, Xsary i Roverka. Po kupnie trzeba zainwestować kilkaset zł, trzeba wziąć to pod uwagę.
Rozszerzam poszukiwania do samochodów diesla,
PanRyba
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 25 10 2009
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Peugeot 307
Silnik: 1.6 HDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

12 Mar 2016, 13:43

Na 206 uważaj bo to auto niespodzianka.

Tutaj masz ładną Astrę z dynamicznym silnikiem [link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

15 Mar 2016, 14:26

Znalazłem odpowiadający mi model, a mianowicie 307-kę. I jestem zadowolony.

Dziękuję Barol za zainteresowanie i poświęcony czas. Dziękuję też pozostałym kolegom, życzę szerokości i do zobaczenia na drodze.
PanRyba
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 25 10 2009
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Peugeot 307
Silnik: 1.6 HDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

16 Mar 2016, 00:11

Porób zdjęcia i wrzuć tutaj samochody-ktore-pomoglismy-kupic-vf505.htm no a tak to szerokości :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept Z4 Coupé 2005 BMW Concept Z4 Coupé 2005
    BMW Concept Z4 Coupé zostało stworzone z myślą o kierowcach ze sportowym "zacięciem", którzy cenią wysokie osiągi, dlatego samochód zapewnia podróżującym uczucie przebywania tuż nad nawierzchnią, ...
    Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      Nissan 350Z