Samochód na zamówienie. Jaka firma ?

Samochód na zamówienie. Jaka firma ?

08 Paź 2018, 15:39

Witam, pod koniec roku zamierzam sprawić sobie nowy samochód, nie chce robić tego na własną rękę poprzez serwisy typu otomoto, olx bo wiem jak może się to dla mnie skończyć, wolałbym oddać to w ręce jakiejś pewnej obeznanej firmie trudniącej się w wyszukiwaniu danych samochodów. No i tu pytanie do Was, jaką firmę byście mi polecili ? Znalazłem coś takiego jak motoraporter.com, ktoś słyszał coś o nich ? Są godni polecenia ?
Qubson
Obserwowany

Re: Samochód na zamówienie. Jaka firma ?

16 Paź 2018, 15:36

Zawsze możesz wybrać auto gdziekolwiek i sprawdzić je na własną rękę. Bierzesz mechanika i jedziecie, a jak nie masz zaufanego to spróbuj motocontroler. Wystawiają raport i wszystko o aucie wiesz.
kamils1510
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus połączony ze wszystkim - testy innowacyjnego systemu Lexus połączony ze wszystkim - testy innowacyjnego systemu
    Lexus intensywnie testuje w Australii system łączności samochodów z innymi pojazdami oraz infrastrukturą. Nowa technologia ma przede wszystkim zmniejszyć liczbę wypadków i poprawić płynność ruchu ulicznego. ...
    [K-VAN] Doblo I 1,6 / Partner I 1,6 / Kangoo I 1,6 / Caddy III 1,6 [K-VAN] Doblo I 1,6 / Partner I 1,6 / Kangoo I 1,6 / Caddy III 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - osobowy kombivan - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Doblo I 1,6 - 103KM - Peugeot Partner I 1,6 - 109KM - Renault Kangoo ...

•