Samochód nie odpali

Samochód nie odpali

06 Lut 2016, 14:02

Witajcie, nie wiem czy dobrze umieszczam temat, jeśli tak prosze o przeniesienie.

Mój problem polega na tym ze rozpadły mi się kluczyki, wszystko pozbierałam , poskładałam i super kluczyki wkładam auto odpalam i elegancko. Jednak przy następnym odpaleniu samochodu nie chce już odpalić, czy ma to coś związek z kluczykami ?
zabka6241
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 02 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Honda Civic TYPE S
Silnik: 2.2 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Samochód nie odpali

06 Lut 2016, 14:15

Może mieć związek - w korpusie kluczyka jest bowiem system immobilisera i zasilająca go bateria, a skoro to wszystko się rozleciało to mozliwe że bateria nie kontaktuje lub klucz uległ rozkodowaniu. Na początek weź drugi kluczyk z kompletu (powinno się mieć dwa) i spróbuj tym odpalić. Jeśli zapali bez problemu, to z rozsypanym kluczem udaj się do zakładu naprawy i dorabiania kluczyków, gdzie znają się na elektronice. Radzę omijać ASO - tam za byle g...o będą żądać tyle co Cyganie za matkę ....
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot

Re: Samochód nie odpali

06 Lut 2016, 15:14

Ok dziękuję za podpowiedź :) Poszukam zapasowych kluczyków i się wszystko okaże .
zabka6241
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 02 2012
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Honda Civic TYPE S
Silnik: 2.2 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Luxury Sedans, Midsized - Audi A6 Luxury Sedans, Midsized - Audi A6
    Czasopismo "Consumer Reports" ogłosiło Audi A6 najlepszym samochodem w kategorii luksusowych sedanów średniej wielkości - "Luxury Sedans, Midsized". Redakcja magazynu oceniała właściwości jezdne, jakość wnętrza, zużycie ...
    Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017 Najpopularniejsze crossovery w Polsce – styczeń 2017
    W pierwszym miesiącu 2017 roku rynek nowych samochodów odnotował kolejne wzrosty. Sprzedaż na poziomie przekraczającym 41 tys. sztuk oznacza, że był to najlepszy styczeń od 10 lat. Popyt generowany jest głównie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Oldsmobil Starfire 1961, 3
      Zabudowa Car-Audio
      Kandydatki na MISS, 40
      Volkswagen Polo GTI