Samochód nietuzinkowy do 7k

Samochód nietuzinkowy do 7k

11 Lis 2017, 00:55

Cześć, planuję w lutym-marcu kupić swój, własny pierwszy samochód. Dlatego już teraz chciałbym zorientować się w temacie i potem kupić coś fajnego, co nie jest łatwo spotkać na drodze, co ma duszę i będzie trzymało cenę jeśli zdecyduję się za parę lat sprzedać.

Zależy mi na komfortowym wyposażeniu, najlepiej klima (może być manualna), wygodne fotele i miękkie zawieszenie. Jeśli chodzi o wersję nadwozia, to wolałbym by to był sedan. Podobają mi się samochody ze złączoną linią świateł z tyłu.

Przeglądałem ogłoszenia i w zasadzie z moim opisem można trafić na jakiegoś youngtimera. Dla mnie głównie niemieckie auta odpadają. Oczywiście, takie BMW w latach 70' czy 80' tworzyło piękne samochody, natomiast w tym budżecie nie chcę trafić na minę, a tu niebezpieczeństwo jest największe.

Z góry bardzo dziękuję za podpowiedzi :)
dexapini9
Obserwowany

Auto: Jeszcze nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Powrót z wakacji - korki, stres, złość, poddenerwowanie, agresja Powrót z wakacji - korki, stres, złość, poddenerwowanie, agresja
    Korki podczas powrotu z urlopu czy jazdy do pracy, konieczność nagłego hamowania, nieprawidłowe zachowania innych kierowców… - jazda samochodem może być źródłem stresu. Podenerwowanie kierującego negatywnie ...
    Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra kabinowego - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr kabinowy w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w który pokazujemy jak to ...

•  
    • Alufelga z czerwonym rantem, Nissan GTR
      Men's Day 2009
      2F
      Zmiana koloru Lexus RX