Samochód ogólnego zastosowania i uterenowiony do około 10 tyś. zł

05 Wrz 2019, 00:13

Witam Panie i Panowie! Od dłuższego czasu borykam się z problemem odnośnie zakupu samochodu do codziennej jazdy ogólnej oraz okazjonalnie do lekkiego terenu takiego jak lasy, łąki, piach w wysokości około 20-30cm - Dojazd do plaży. Ze względu na plaże i niejednokrotny widok samochodów osobowych z przednim napędem, który nie dał rady, rozpatruje tutaj jakieś autko 4x4 z hakiem na przyszłość oraz jakimś sensownym możliwym załadunku... I tu sęk największy.... Coś w miarę możliwości ekonomicznego co spali około 12l gazu średnio w mieście, gdyż mam już potwora (Mustanga) i w związku z tym szukam czegoś. uniwersalnego i taniego... Szukam coś takiego jak chyba Hyundai Santa Fe albo Kia Sportage...

Proszę wypiszcie mi listę autek, na które waszym zdaniem powinienem zwrócić uwagę i powinny mnie zadowolić... Ważne też jest to, aby miały klimę jakąkolwiek :)
reactor87
Obserwowany
 
Posty: 2

05 Wrz 2019, 06:55

żeby utwożyć taką listę swój dziwny wymóg 12l LPG w mieście musisz na start wyrzucić, już nie wspomne o budzecie jaki posiadasz na auto uterenowione a jeszcze do tego wymagania załadunkowe.
Jak już zaczniesz myśleć realnie to w tym budzecie kupuje się to co nie jest zgnite a i tak będzie ciężko.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16131
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

05 Wrz 2019, 08:35

reactor87 napisał(a):Ważne też jest to, aby miały klimę jakąkolwiek

Reactor weź no jeszcze coś pomyśl za te 10k :D
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10311
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

05 Wrz 2019, 10:14

szybki napisał(a):Ważne też jest to, aby miały klimę jakąkolwiek
to to juz nawet przeoczyłem z wrażenia :naughty:
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16131
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

05 Wrz 2019, 10:24

No podałem właśnie przykładowe samochody Santa fe i sportage (pierwszej generacji w oby przypadkach) Fajne też jest Dodge Caliber, ale niestety nie ma wersji 4x4 :(. No ale dobra .... Niech będzie max 15tyś! Co zaproponujecie?
reactor87
Obserwowany
 
Posty: 2