Samochód rodzinny 20 tys.

Samochód rodzinny 20 tys.

29 Maj 2010, 12:50

Witam, rodzice zastanawiają się nad kupnem nowego samochodu. Zastanawiają się nad renault laguna, wg mnie te auto jest trochę zbyt długie (również będę nim jeździł), obecnie posiadamy starego galanta (kobyła :lol: ). Mi natomiast w oko wpadł ford mondeo, tyle że nikt z domowników nie zna się dobrze na autach więc poprosili mnie abym zaczerpnął trochę informacji w internecie. Co sądzicie o tych autach? Może jakieś inne w tej cenie by się znalazło?

Uwagi dotyczące auta: NIE ma to być kombi, cena 20 tys, disel, spalanie maks 8l/100km w mieście, mało awaryjny, przebieg wiadomo im mniejszy tym lepiej, rocznik min 2002/03.

Co byście polecili? :)
mate

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprinter 319 CDI z podwójną kabiną i skrzynią 7G-Tronic Sprinter 319 CDI z podwójną kabiną i skrzynią 7G-Tronic
    Sprinter 319 CDI z podwójną kabiną, wyposażony w 4-cylindrowy, 3-litrowy silnik Diesla o mocy 140 kW (190 KM) i 7-biegową automatyczną skrzynię 7G-Tronic. Rozstaw osi samochodu to 4325 mm, masa własna – 2736 ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      S2020005