Samochód sportowy do filmu

Samochód sportowy do filmu

24 Sty 2015, 21:35

Witam,
Nie wiedziałem gdzie umieścić post, więc wstawiłem tutaj. Poszukuję samochodu sportowego do filmu na konkurs. Mówiąc sportowego mam na myśli wszystkie marki i ich sportowe modele. Muscle cary też. Najlepiej jakby były z rocznika >= '00. Powiat wołomiński i Warszawa. Potrzebuję nagrać auto z zewnątrz, wewnątrz i dźwięk silnika. Jeśli ktoś miałby taką możliwość proszę o PW.

Pozdrawiam,
TreVar
TreVar
Obserwowany

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...
    Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro Historia sukcesu: Napęd na cztery koła quattro
    Napęd na cztery koła quattro opracowany przez Audi, to kamień milowy w historii motoryzacji. W roku 1980, żaden inny producent nie był w stanie zaproponować równie szybkiego i lekkiego napędu na cztery koła przeznaczonego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Nissan 350Z
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy