Samochód typu pick-up do 6-8 tys. zł

samochód typu pick-up do 6-8 tys. zł

20 Lis 2013, 10:21

witam, poszukuję samochodu do przewożenia sprzętu, najlepiej typu pick-up. ewentualnie może być to pojemny van ( w stylu f. galaxy, vw sharana itp. ). najlepiej jakbym zmieścił się w kwocie do 6-8 tys. fura powinna być możliwie najmniej awaryjna, a w przypadku naprawy żeby tanio można było dorwać części. no i oczywiście możliwie jak najbardziej ekonomiczna z silnikiem najlepiej do 2l. na razie nie mam swojego typu, proszę o opinie wraz z uzasadnieniem. pozdro
cezar
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: samochód typu pick-up do 6-8 tys. zł

20 Lis 2013, 10:47

A może niekoniecznie pick-up, tylko coś w stylu Peugeot Partner, VW Caddy? Jeśli pick-up, to może znajdziesz jakiegoś VW transportera w takiej wersji.
Ander
Początkujący

Prawo jazdy od: 05 05 2008
Przebieg/rok: 26tys. km
Auto: Suzuki Swift
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

20 Lis 2013, 12:21

także myślałem o tego typu autach, chociaż mam wątpliwości czy ich bagażniki będą wystarczająco pojemne. ale wezmę je pod uwagę.
cezar
Nowicjusz

Auto: nie mam

20 Lis 2013, 13:48

Dość dużą skrzynię ma Felcia Pickup, ale szybko siada. W tej cenie dostaniesz niezajechaną w dieslu.
Image
mstrucz
Aktywny

Miejscowość: Gdynia
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

DS Automobiles - założenia firmy i krótka historia DS Automobiles - założenia firmy i krótka historia
    DS Automobiles oficjalnie powstała 1 czerwca 2014 roku. Nazwa najmłodszej i w zamyśle najbardziej ekskluzywnej francuskiej marki Grupy PSA wywodzi się z legendarnego modelu DS 19 z 1955 roku, który stanowił pod wieloma ...
    Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie? Jak dbać o turbosprężarkę w naszym samochodzie?
    Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy i małym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodący producenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeli wyposażonych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI