Samochód w holandii

Samochód w holandii

05 Lis 2009, 12:21

mam pewien problem od jakiegos czsu jestem zameldowana w holandii i musze albo nie przerejestrowac samochod.tylko, ze ten samochod jest na mojego tate on jest pierwszym wspolwlascicielem ja drugim.Ok mozna przerejestrowac samochod ale zeby nie placic oplat celnych w holandii trzeba byc wlascicielem samochodu w polsce 195 dni.Moze ktos zna sie na prawie holenderskim i wie jak to jest z tym przerejestrowywaniem samochodu.jak to jest ze zmiana wlasciciela ?czy sa z tym problemy?prosze o pomoc
Ostatnio edytowany przez wwichra, 06 Lis 2009, 01:50, edytowano w sumie 1 raz
wwichra
Nowicjusz

Miejscowość: polska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

KWID CONCEPT - solidny i jednocześnie zabawny wygląd KWID CONCEPT - solidny i jednocześnie zabawny wygląd
    Samochód KWID CONCEPT, został zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Delhi w 2014 roku. Postanowiliśmy go Wam przedstawić ponieważ jest Sympatyczny, a przy tym auto ma budzący poczucie solidności design, w połączeniu ...
    Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      S2020005