Samochod w TDi-ku.

06 Mar 2009, 02:09

Witam, jestem tu nowiuśki i po 5 minutach już pisze posta więc nie wiem czy był temat podobny czy też nie, ale:

Szukam auta w TDi (VW albo AUDI) najlepiej, żeby miało gdzieś około 110 KM bo słyszałem, że TDi z 90-cio konnym silnikiem mają średniego kopa. Nie za duże - a już napewno nie Kombi - ale też nie zamałe, żeby było zwinne, dynamiczne ale i ekonomiczne. Teraz jeżdże Mondeo 1.8 16V w Kombi i mi za dużo pali a nie ma aż tak dobrego kopa. Pytam się was bo wkońcu wy macie auta być może podobne do moich kryteriów i wiecie co i jak opisać. Aha.. i auto najlepiej w przedziale cenowym od 9000 PLN do 15000 PLN

z góry dzięki, Waldek Jelenia góra

[EDIT] aaha.. i co do golfa III to nie jesttem zbytnio przekonany. :(
mrherod
Nowicjusz
 
Posty: 1

06 Mar 2009, 11:11

90KM jest trwalszy i mniej kosztowny.Może warto wziąc pod uwagę Audi..?
Albo popatrzec za Toledo z tym silnikiem? :wink:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota tworzy nową firmę do tuningu i akcesoriów
    Toyota połączy firmy Toyota Technocraft, J-TACS Corporation i Toyota Modellista International w jedno przedsiębiorstwo. Wszystkie trzy ośrodki zajmują się tuningiem oraz opracowywaniem części do modyfikacji samochodów ...
    NASCAR Camry w 4 odsłonach
    Atrakcją na targach SEMA 2017 stoiska Toyoty były wyścigowe Camry, które zaprezentowali topowi kierowcy NASCAR – Martin Truex Jr., Kyle Busch, Denny Hamlin i Daniel Suarez. Martin Truex oraz Kyle Busch startują ...